Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1135 Wątki)

Czosnek

Data utworzenia : 2013-05-03 14:37 | Ostatni komentarz 2024-02-09 23:01

konto usunięte

10173 Odsłony
140 Komentarze

Czy ktoś z was może wie jak długo po zjedzeniu czosnek będzie wyczuwalny w mleku? Słyszałam, że nie wszystkim niemowlętom przeszkadza ten smak, a nie ukrywam, że bardzo brakuje mi go w diecie :) Chciałabym sprawdzić, może okaże się, że moja malutka toleruje ten smak, tylko chciałabym wiedzieć na jak długo powinnam ew. zgromadzić zapasy mleka :)

2024-02-09 23:01

Też mam wrażenie, że jak pije mniej wody to i pokarmu ubywa. Jeść też trzeba więcej. A co do diety, to ja się w czasie świąt nie ograniczałam i jadłam wszystko, nawet uszka z grzybami. Mojemu dziecku szkodzi tylko nadmiar mleka i jajek. Ostatnio po zjedzeniu jajecznicy walczyłam 5 dni z odparzeniami.

2024-02-08 23:12

Tak potwierdzam woda to podstawa. Ale jeść dobrze też trzeba bo dziecko wysysa dużo z nas podczas kp 

2024-02-08 13:03

Ja rodząc w grudniu to się obawiałam tego jadła ;) zwłaszcza że zaraz były swieta ;) wszytsko z głową ;) i z umiarem no a przede wszystkim obserwacja malucha jak reaguje na nasze posilki

2024-02-08 11:10

akk też tak miałam, a nawet jak były parę dni taki , że mało piłam to zaraz miałam zastój i wjechały nawet antybiotyki bo pojawiła się mega gorączka i mdlałam

2024-02-08 10:46

Dokładnie woda to podstawa. Ja kiedyś miałam dzień że mało piłam i na drugi dzień rano zero pokarmu.. dopiero jak wypiłam na raz sporą ilość, femaltikier to się po produkowało. 

2024-02-08 10:20

Oj tak :) Przez nocne karmienie piję w nocy dużo wody :D Ogólnie więcej piję :) Jem również więcej bo córka pije często i wysysa ze mnie energię haha :) Na słodkie też bardziej mam smak 

2024-02-07 23:21

Mnie po prostu suszy po każdym karmieniu dlatego dziennie nawet i 3l mi schodzi. Ale to dobrze też ze względu na to że mam cukrzycę 

2024-02-07 21:32

Ja karmiąc piersią jadłam wszystko na co miałam ochotę. Jeśli jadłam coś nowego, sprawdzałam tylko reakcje małej. Nigdy nie robiłam zapasu mleka dlatego, że mam ochotę coś zjeść, chyba że małej coś dolegało jak zjadłam to tego unikałam ale to była tylko jedna rzecz, pomarańcze :)