Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1165 Wątki)

Waga po porodzie a karmienie piersią

Data utworzenia : 2015-04-03 11:24 | Ostatni komentarz 2018-06-12 20:50

katarzyna.bezak

20698 Odsłony
207 Komentarze

Jak u was mamy z wagą po porodzie przy karmieniu piersią? Po ilu miesiącach i jak udało się wam wrócić do formy? Czy samo karmienie pomimo nieprzestrzegania zdrowej diety jaka jest zalecana przy laktacji sprawiło cudowny spadek wagi? Czy może są mamy u których pomimo karmienia ciężko było zrzucić ciążowe kg?

2018-06-12 20:50

I ja się podpisuje pod słowami dziewczyn. Spokojnie wrócisz do wagi sprzed ciąży. Możesz zacząć w domu ćwiczyć są teraz na fb nawet zestawy do ćwiczeń z dziećmi. Ja też jestem 5 miesięcy po porodzie i zostało mi kilka kilogramów ale spokojnie systematycznie pracuje nad formą. :) Jeśli jesz słodycze to je odstaw to na prawdę puste kalorie. :)

Konto usunięte

2018-06-12 15:44

Odstawiłam sporo słodyczy z tego co jadlam, zrezygnowałam ze smażonego i pieczonego - waga spada :)

2018-06-12 15:40

Ja bardzo lubiłam ćwiczyć. Dopiero jak córka odstawiła się od piersi to znalazłam czas na regularne ćwiczenia. Tak to córka była stale na cycu, a po nocy ćwiczyć mi się nie chciało i byłam zwyczajnie zmęczona.

2018-06-12 13:43

Czas i cierpliwość to klucz do sukcesu ;)

2018-06-12 13:18

Dać sobie czas to jedno, a dwa nie wmawiać sobie i bliskim, że jest tak bardzo źle. Nikt nie lubi słuchać ciągłego jęczenia i narzekania. Mąż powiedział, że mu to nie przeszkadza to mu nie przeszkadza, faceci są szczerzy i prości :) A zbędne kilogramy na pewno uda Ci się zrzucić, tylko na spokojnie, niedawno urodziłaś i musisz dać sobie ten czas.

2018-06-12 08:27

Magdalena dokładnie, przede wszystkim się nie stresuj :-) wrzuć na luz,a zobaczysz, że i Ty i wszyscy wokół będą szczęśliwsi :-)

2018-06-12 06:15

Ja też mam problem z tarczyca. Ja dopiero niedawno doszłam do wagi z przed ciąży. W ciąży mało przytylam. I teraz mam tyle ile wazylam jak zaszlam w ciążę. Mam nadzieję, że jeszcze trochę uda mi się przytyć. Ale jest ciężko. Każdy ma inny organizm i inną przemiane materii. Jedni mają problem żeby schudnąć po ciąży, a inni żeby po ciąży przytyć. Moim zdaniem wszystko da się zrobić trzeba po prostu w to włożyć swoją prace i po czasie będą widoczne efekty.

2018-06-11 14:07

Mój mąż był kiedyś bardzo "wypakowany" siłownia i te sprawy. Później kiedy wszeł z dorosłe życie wszystko się skończyło z powodu braku czasu, lecz nadal ma 6cio pak na brzuchu, ja walcze o figurę sprzed ciąży, zostały mi jakieś 3 kg na plusie :) Po pierwszej ciąży dłużej walczyłam, ale w tedy 30 kg przybrałam i długo ważyłam więcej niż mój mąż..... Ważne by akceptować siebie ale i dać sobie czas! Bo ciało także potrzebuje czasu by się zregenerować :)