Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1135 Wątki)

Jestem zrezygnowana.. jak karmić???

Data utworzenia : 2014-08-27 13:44 | Ostatni komentarz 2015-02-24 12:15

konto usunięte

15374 Odsłony
71 Komentarze

Mam problem dotyczący karmienia. Moja córeczka ma 25 dni. Przy urodzeniu ważyła 3660kg,wychodząc ze szpitala miała wagę 3420kg. Po sześciu dniach nadrobiła swoją masę urodzeniową,po 12 dniach miała już 3840kg. Teraz ma 25 dni i waży 4200kg. Jednak problem dotyczy tego,że mała je bardzo dużo i łapczywie. Po karmieniu nie zawsze chce odbić i wtedy zdarza jej sie nawet wymiotować. Mimo to nie traci na wadze. Jednak ostatnio wymiotowała żółcią i zaczęła sie dusić i dławić. Wezwaliśmy pogotowie. Lekarz stwierdził,ze jest wszystko w porządku. Poszłam następnego dnia do pediatry, Lekarka powiedziała,ze mam karmić przez 5-6minut co godzinę. Robię tak od wczorajszego dnia i faktycznie mała nawet nie ulewa,jednak jest bardzo głodna,więcej płacze i mało przez to spi. noc była wyjątkowo ciężka. Proszę mi doradzić,co ja mam w końcu zrobić,żeby było dobrze? Zeby jakoś ulżyć mojej córeczce,ale żeby również się najadała.. Strasznie mi żal mojej Judytki.. Prosze o pomoc..

2015-02-24 12:15

Moja córka miała najpierw wysypke na twarzy potem jej się bardzo ulewalo a potem wymiotowala. Skóra na twarzy jej się marszczyla i schodzila. kichala i miała suchy kaszel. Byłam przekonana ze to skaza mlekowa. Byłam najpierw u pediatry potem u dermatologa ale obie mówiły ze to normalne. W tym samym czasie córka dostała zaparcia. Cały czas o tym myślę. miał ktoś podobnie ?

2015-02-23 23:49

Nie wolno leczyc na własną rękę, a zwłaszcza nie z doktorem Google, to co pomogło jednemu dziecku, innemu moze zaszkodzic, wysypki zadna z nas nie oceni , bo nie jesteśmy pediatrami.

2015-02-23 23:35

Takich objawów jak wysypka, wymioty nie wolno lekceważyć, ponieważ mogą sygnalizować cos poważniejszego. Jesli rodzice by się nimi nie przejęli to mogło by się dziecku pogorszyć. Także takie wysypki na pewno trzeba konsultować z lekarzem.

2015-02-23 00:31

Czasem to co bierzemy za alergiczne krostki to potówki, a wymioty i tp. to wynik niedojrzałosci ukladu pokarmowego, która sama mija. Uwazam, ze diagnozowanie na forum jest głupotą, jeśli niepokoi nas naprawdę coś co dzieje się z naszym dzieckim, poszukajmy specjalisty, tu gastroenterologa, można nawet na portalach dla dzieci znaleźć darmowe czaty z takim specjalistą, le warto i tak się do niego wybrać,

2014-09-16 17:38

Zofia mój synek także miał po nabiale troszkę zaczerwienione policzki. Ale było to w tak małym stopniu, że mogłam jeść produkty mleczne, oczywiście nie mogłam się nimi objadać. Teraz synkowi po nabiale nic się nie dzieje. Nawet nie wiadomo czy wtedy to była lekka skaza czy nie...

2014-09-15 12:25

Zofia próbuj :) u mnie wygląda na to,ze jest oki :)

2014-09-15 11:56

Jejku to czyli mówicie, że mały może mieć trądzik albo zbiegiem okoliczności krostki się pojawiały po zjedzeniu nabiału u mnie? Bo u mnie tez po krostkach i lekko szorstkiej skórze pediatra powiedział, że to skaza i zakaz nabiału mam... To ja może też jednak będę próbowała z nabiałem. Fajnie Madziu, że u Was wszystko wróciło do normalności. :)

2014-09-14 11:27

U Judytki to chyba jednak trądzik był :) zeszło-odpukać.. nabiał jem po trochu i nic nie wychodzi :*