Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1138 Wątki)

Karmienie piersią a aktywność fizyczna / Laktacja a wysiłek fizyczny

Data utworzenia : 2014-07-27 21:50 | Ostatni komentarz 2014-08-05 22:08

Proud Mommy

9638 Odsłony
26 Komentarze

Za tydzień kończę okres połogu i chciałabym przystąpić do różnego rodzaju ćwiczeń (bieganie, skakanie na skakance, "dywanówki"). Czytałam, że aktywność fizyczna ma wpływ na mleko. Czy to prawda? A jeśli tak, to jak zaplanować karmienie dziecka, czy np. po skończonych ćwiczeniach lepiej nakarmić wcześniej odciągniętym mlekiem, czy normalnie podać pierś?

2014-07-28 01:34

Kobieta która karmi może uprawiac sport tylko po wysiłku fizycznym mleko może mieć troszkę inny smak i niektórym dzieciom to może przeszkadzać. Smak takiego mleka jednak szybko wraca do normy. http://www.hafija.pl/2013/11/karmienie-piersia-i-sport.html

2014-07-28 00:04

Ogólnie tak jest ze jak człowiek ćwiczy to jest zdrowszy wiec myślę ze z mlekiem jest tak samo . Sama karmiąc piersią ćwiczyłam i ćwiczę ,w niczym mi to nie przeszkadzało . Sama również wcześniej nigdzie nie czytałam ze może to mieć jakikolwiek wpływ na mleko . Ja podawałam małej pierś na żądanie i nigdy z powodu ćwiczeń nie odciągałam pokarmu . Mała jest zdrowa i nic jej nie jest a wręcz przeciwnie rozwija się szybciutko , można powiedzieć ze ponad normę :)