Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1165 Wątki)

karmienie piersia a grill?

Data utworzenia : 2014-07-23 17:25 | Ostatni komentarz 2017-08-15 23:01

magdalena.laput

27717 Odsłony
72 Komentarze

Kochane, czy któraś karmiaca mamunia jadła coś z grilla? Chyba zbyt ciężkostrawne, tak mi sie wydaje. Strasznie mi przykro jak widze i czuje zapach kiełbaski z grilla a ja muszę obejść sie smakiem.

2014-07-24 18:01

Ja również nie rozumiem czemu nie. Jak dzidziuś mały zrezygnować z kiełbasy na rzecz kurczaka i tyle. Ja jadłam i nigdy nic malutkiej nie było.

2014-07-24 17:47

Ja też karmię i jem z grilla, aczkolwiek będziemy chcieli z meżem w przyszłości zainwestować w grilla z kamienną płytą. Jest to najzdrowsze co może być, bo jedzenie grilowane nie ukrywajmy jest bardzo niezdrowe niestety. Często ludzie specjalnie coś przypalają, bo takie spalone jest dobre i niestety moja rodzina również takie lubi, ale w tych przypalonych kawałkach jest najwięcej związków rakotwórczych (wwa). Również kratka grillowa która jest wielokrotnie opalana ma tego dziadostwa mnóstwo, więc najlepszym wyjściem z sytuacji jest niby jedzenie przyżądzone na tackach aluminiowych. Niestety aluminium również jest niezdrowe i okazuje się, że duża ilość aluminium przenika do spozywanych rarytasów:( wszystko to kumuluje się w organiźmie i też jest rakotwórcze :(. Dlatego właśnie myślimy o tej płycie kamiennej :D http://dietadlazdrowia.pl/artykuly/eksperci/7/niezdrowe_grillowanie/641.html http://nietypowewypieki.blogspot.com/2012/02/dlaczego-nie-uzywam.html Ja uważam, że należy zachować zdrowy rozsądek i po prostu nie jeść takich rzeczy zbyt często. No i nie dawać dzieciom spalonego! :)

2014-07-24 10:11

Ja też jadłam potrawy z grilla. Pierwszy raz jak mały miał jakieś 6 miesięcy. Nie za dużo ponieważ sama sie po nich niezbyt dobrze czuję. Ale jeśli u ciebie jest wszystko ok, a dziecko nie ma kolek to małe porcje na początek możesz spokojnie zjeść.

2014-07-24 10:05

Mały miał jakieś 2-3 miesiące jak zaczęłam jeść z grilla na początku rybę pieczoną w folii a później pomału jadłam kiełbaskę tylko tak ze środka bez skóry i jakieś kurczaki czy warzywa. musisz zobaczyć jak zareaguje twój maluszek

2014-07-24 03:57

Jedzenie z grilla jest pyszne i sama nie umiem mu się oprzec. Polecam piersi z kurczaka, szaszłyki upieczone na specjalnych tackach badz warzywa czy owoce np. ananas- mmm pycha. Teraz gdy moje dziecko jest duże-9 mcy jem już normalna kiełbaske z grilla, karkówke upieczona prosto na ruszcie i z dzidzie jest wszystko ok.

2014-07-23 22:35

Przecież dobrze zrobiony grill jest bardzo zdrowym przyrządzaniem posiłków. Ja jadłam i pierś z kurczaka i pyszny chlebek z sosem czosnkowym (podobno czosnek zmienia smak mleka wiec trzeba z tym uważać ale moje dzieciaki nie protestowały ;) kiełbaskę też jadłam. Warzywka z grilla świetna sprawa.

2014-07-23 18:54

Jest bardzo podobny wątek tylko o kobietach w ciąży. http://lovi.pl/pl/forum/1/2730/4

2014-07-23 17:37

Ja nie wiem kobietki co Wy się uparlyscie na tego grilla? Jeżeli coś jest świeże, dobrze przygotowane to dlaczego nie? Można piec na tackach albo w folii i to nie tylko kiełbaski czy karkówke ale również kurczaka, warzywa czy schab, który jest bardzo chudy a wyśmienicie smakuje z grilla: ))