Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1140 Wątki)

WIELKI KONKURS - wygraj 1 z 113 nagród! (zakończony)

Data utworzenia : 2014-05-26 10:04 | Ostatni komentarz 2014-06-26 09:19

Redakcja LOVI

13744 Odsłony
72 Komentarze

Jesteś lub będziesz Mamą! To wyjątkowy czas w Twoim życiu. Podziel się tym z nami, opisz swój dzień i wygraj jedną ze 113 nagród w konkursie "Dzień z życia Mamy".

2014-05-26 17:43

Super konkurs Droga Redakcjo :)

2014-05-26 15:28

Fajny konkurs sup[er ze redakcja pomyślała o konkursie dla osób bez facebookowych;)

2014-05-26 15:02

Świetnie, że powstał konkurs bez potrzeby posiadania facebooka :)

2014-05-26 13:55

Dziewczyny, jeszcze gwoli wyjaśnienia: zgodnie z założeniami konkursu czekamy na Wasze opisy dnia z życia Mamy, przy czy nie musi (oczywiście może) być to opis Dnia Matki

2014-05-26 12:22

Drogie Mamy zgłoszenia konkursowe umieszczamy w wątku w sekcji Konkursy http://lovi.pl/pl/forum/14/2839 - Zapraszamy bercia8711 - prosimy o zamieszczenie opisu dnia we wskazanym miejscu. Zgłoszenia umieszczone w niniejszym wątku pod artykułem nie biorą udziału w konkursie.

2014-05-26 11:46

Słodki , błogi sen . Nagle na mej twarzy czuje małą , ciepłą rączkę która próbuje urwać mi nos . Otwieram oczy i widzę najpiękniejszy uśmiech pod słońcem . Moc buziaków , uścisków i gilgotek . Wstajemy jemy razem śniadanko . Zazwyczaj Aurelka zjada swoje i po mamusine sięga . Więc tak się dzielimy :) Wspólny prysznic bo inaczej się nie da . Zabawki idą w ruch . Ta się toczy a ta skacze . Wszędzie słychać radosne dzięki z Aurelki śmiechem w tle :) Nadchodzi czas drzemki więc kładzie się mama i córcia na łóżku , miziają się po buzi i brzuszku . Buziaczki ,przytulaski , uściski . Zanim się obejrzę , dziecko śpi słodko . Mama chwilę ma dla ''siebie'' więc obiadek dla dziecka gotuje . Wstaje bobasek ze swej sjesty zajada obiadek i fruu na spacerek . I tak chodzimy sobie po łące , po plaży i lasku . Zachwycamy się kwiatkiem , kamyczkiem , motylkiem . Wracamy wieczorkiem do domu .Znów wspólna kąpiel . Kolacyjka i śpiewanie . I tak po całym dniu razem , kładziemy się do łóżka i z mocą buziaczków dzieciątko zasypia . Mama wykrada się po cichu i sprząta , prasuje , zamiata bo po co tracić czas podczas dnia gdy można go spędzić z najcudowniejszą istotką na ziemi .

2014-05-26 10:47

świetny pomysł na konkurs :-) i bardzo fajne przydatne nagrody :-)

2014-05-26 10:32

Miesiąc mnie tu nie bylo a na powrót taka mila niespodzianka jaka jest konkurs :-D zawsze marzyłam o ten poduszcze, ale jakos odkladalam temat na pozniej. Moze sie uda wygrać ja dzięki Naszemu Lovi bo zestaw jest cudowny..i mozna nim obdzielić wszystkich w rodzinie ktorzy maja maluszka. Laktator co prawda mamy i jestesmy z niego bardzo zadowoleni, ale siostra teraz jest w potrzebie wiec kto wie moze sie uda, a jak nie to bycie poprostu z Wami tez uwielbiam. Dziewczyny są swietne wiec jest po co wracac, a nie bylo mnie bo wciągnął mnie jeden konkurs, na który poświęciłam cały swój wolny czas ale i tak caly czas myślałam co sie tu dzieje i skrycie zaglądałam Fratuluje pomysłu na konkurs i zyczymy wszystkim powodzenia my w wolnej chwili cis napiszemy i podeslemy :-D