Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie testerów minismoczków!

Data utworzenia : 2016-06-03 12:47 | Ostatni komentarz 2019-01-03 19:27

Redakcja LOVI

5745 Odsłony
61 Komentarze

Drogie mamy, podzielcie się opiniami na temat naszej nowości - MINISMOCZKÓW LOVI :)

2016-10-19 19:38

Moja mała niestety póki co jest "niesmoczkowa". Smoczek interesuje ją przez jakieś 2 minuty, potem wypluwa :( Natomiast to co mi się podoba w tych smoczkach to mniejsza tarczka, która nie zakrywa połowy twarzy noworodka oraz piękny design. Są starannie wykonane. Żałuję, że córa nie chce smoczków.

2016-10-17 22:37

Smoczusie zostały przetestowane przez mojego bratanka. Marcelek bardzo szybko zaakceptował nowy smoczuś. Wyglądem przypomina standardowy smoczek Lovi ale jego tarczka jak i sam silikonowy smoczek jest mniejszy. Idealnie pasuje dla noworodków i wczesniakow, które czasem się wręcz "dławią" normalnym smoczkiem. Jest starannie wykonany, ma odpowiedni system odpowietrzający przez co smoczek nie odciska się na buzi dziecka. Nie zaburza też rytmu ssania a sama budowa smoczka kształtem przypomina pierś mamy... Jednym słowem smoczek idealny.

2016-10-06 11:12

Minismoczek Lovi uratował juz kilka razy od płaczu. Jest lekki, dobrze wyprofilowany i Mój Maluszek go nie wypluwa, kiedy jest niespokojny. Jestem bardzo zadowolona i wszystkim gorąco polecam !

2016-09-27 08:56

Początkowo miałam anatomiczny canpola, został wypluty nie raz nie dwa, wręcz płacz. Minismoczka dostała, mina tez była bezcenna, ale przy drugiej próbie został zassany, generalnie Córcia miała być bez smoka ale pakuje wszystko do Buzki, ostatnio na spacerze tez mnie uratował. Jest mały lekki i się sprawdził, a kupiony był jeszcze nuka i babyono tez Je odrzuciła.

2016-06-05 21:17

Mamusie, czy warto kupić minismoczek? :) Może któraś z Was się wypowie, bo stoję przed dokonaniem wyboru zakupu i chętnie poznam Waszą opinię.