Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1481 Wątki)

Sprzedajemy suknię ślubne.

Data utworzenia : 2016-09-10 22:51 | Ostatni komentarz 2016-10-07 18:01

DorFryt

2855 Odsłony
40 Komentarze

Może jest taki wątek, ale nie !oge znaleźć :-( a wydaje mi się że już kiedyś gdzieś wypowiadałam ie na ten temat. Od jakiegoś czasu(bez powodzenia) próbuje sprzedać sukienkę ślubną. Mam ją wystawiona na kilku grupach na facebooku i na olx. Nie mam jej gdzie trzymać, wyrzucić żal, a sprzedaż mi nie wychodzi. Czy którejś z Was udało ie sprzedać/pozbyc sukienki ślubnej? Jak to zrobiliście? Gdzie ja wystawilyscie/gdzie zanioslyscie? Mnie już trafia jak przenoszę ja z miejsca na miejsce:-(

2016-09-12 09:12

ja buty kupiłam takie http://www.laboda.pl/produkt/pokaz/753/197 strasznie wygodne pomimo wysokości wystawiłam na olx bo uważałam że i tak się nie sprzedadzą za tyle ile ja za nie chce klientkę miałam już po dwóch dniach i bez targowania je wzięła

2016-09-11 23:13

właśnie ja buty kupiłam typowo ślubne, które w sumie nie podobały mi się zbytnio, ale z tych co przymierzyłam były najwygodniejsze... i tylko dlatego wzięłam je... i w sumie z głupa wystawiłam na olx i za kilka dni już ich nie miałam... a suknia... :( w sumie ja nigdy nie myślałam o tym że można kupić używaną suknie. Nie przez to że chciałam nową... ale tak po prostu nigdy wcześniej nie pomyślałam o tym....

2016-09-11 22:49

Ja też mam taki sam problem. Suknia wisi w szafie...Niestety z sukniami ślubnymi jest taki problem, że większość Panien Młodych chce nową. A jak już, któraś kupuje używaną to ciężko trafić akurat w gust, rozmiar itd. Ja buty ze ślubu mam nadal. Specjalnie kupiłam szpilki w których mogę dalej chodzić bo są w kolorze ecru, a że są mega wygodne pomimo dość wysokiego obcasa. Nie kupowałam typowo ślubnych butów.

2016-09-11 20:26

U mnie już 5 lat wisi... i teraz już chyba jej nie oddam :)

2016-09-11 17:54

U nas w marcu minęła 2rocznica.... a tu suknia dalej siedzi.. :-( buty też sprzedałam aż byłam w szoku bo właśnie myślałam że buty będą leżeć...

2016-09-11 15:55

Kochana mam to samo zaraz będzie u nas pierwsza rocznica a suknia wisi raz w szafie raz w garderobie w zależności od tego w którym miejscu w danej chwili mi przeszkadza buty ślubne sprzedałam w ekspresowym tępię a suknia niestety wisi w szafie

2016-09-11 15:03

Spróbuj jeszcze wystawić na sprzedajemy.pl .

2016-09-11 12:02

Tak, ja sprzedałam swoją suknie ślubną a jak ? Wiesz powiedziałam wszem i w okół, że mam suknie do sprzedania i mąż również i tak od słowa do słowa znajomych ktoś komuś przekazał i tak oto udało mi się jej pozbyć z szafy ;-) Więc takim sposobem spróbuj coś zadziałać ;-) Wystawiałam też na olx ale odzewu nie było...możne spróbuj jeszcze na allegro.