Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1487 Wątki)

Książeczka zdrowia dziecka

Data utworzenia : 2013-12-09 15:13 | Ostatni komentarz 2015-01-15 21:12

mamabasia

6701 Odsłony
36 Komentarze

Jak wyglądają książeczki zdrowia Waszych dzieci? Czy lekarz wypełnia wszystkie rubryczki? Nosicie ją zawszę ze sobą? U nas wszystkiego pani doktor nie wypełnia, pomija tabelkę z rozwojem dziecka, zastanawiam się można samem w niej zaznaczać jak się rozwija dziecko?

2015-01-15 21:12

Ja rodzilam w Lublinie i tam akurat dużo studentów praktykuje i oni wszystko wypelniali

2015-01-15 19:37

J.Sikora to chyba musicie mieć jakaś porzadna przychodnie skoro tak wam wszystko uzupełniają

2015-01-15 15:16

W mojej książeczce jest wszystko wypełnione jeszcze w szpitalu zaczęli ja uzupełniać i polowna środowiskowa się wpisywała. Za każda wizyta u lekarza na wykresie jest zaznaczana waga, szczepienia.

2015-01-09 17:46

W książeczce mam jedynie wpisy ze szpitala,szczepienia,wagę i wzrost co wizytę na szczepienie.I nic poza tym,książeczkę nawet nie muszę ze sobą nigdzie wozić bo jest niepotrzebna.Tylko właśnie jak jedziemy na szczepienia to muszę mieć ze sobą.

2014-12-27 15:22

U nas też są wpisywane tylko szczepienia i data kolejnego szczepienia. I jak mały się urodził to pani doktor odwiedziła nas w domu z położną , wtedy zrobiła wpis do książeczki.

2014-12-19 19:54

W naszej książeczce nie wpisywała się położona, żadnej adnotacji nie mam od niej w związku z wizytą patronażową. U nas jak u większości mam wpisywane są tylko szczepienia data i nazwa szczepionki, a także data kolejnego szczepienia. Przy okazji szczepienia wpisywane są dane takie jak waga, wzrost, obwód główki. Przy innych wizytach lekarz nie zagląda do niej.

2014-12-19 14:54

Nasza książeczka jest ładnie powypelniana za każdym razem waga wzrost obwód klatki wywiad z rodzicem dotyczący prawidłowego rozwoju dziecka i temu podobne w książeczce również mam wyniki prześwietlenie bioderek przesiewowe go badania słuchu oraz osg główki które miała cięcia robione w pierwszej albo drugiej dobie życia juz dokładnie nie pamiętam

2014-12-09 10:17

u mnie też wpisują tylko szczepienia. Przy okazji szczepienia wagę, obwód główki i klatki piersiowej. Jeszcze wpisywała się położna i środowiskowa przy wizycie i to wszystko.