Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1481 Wątki)

Suknia ślubna

Data utworzenia : 2018-02-19 10:37 | Ostatni komentarz 2018-03-23 18:55

Agnieszka -1989

1552 Odsłony
47 Komentarze

Jeśli miałyście to, co zrobiłyście ze swoimi sukniami ślubnymi? Zachowałyście na pamiątkę, sprzedałyście, a może miałyście wypożyczone? Ja próbowałam swoją sprzedać, ale bez skutku. Teraz wystawiłam na aukcję charytatywną bo stwierdziłam, że chociaż te drobne pieniążki mogą komuś pomóc, ale też kiepsko. Macie może jakieś rady jak zareklamować suknię, żeby znalazła się chętna na nią? Chyba powoli zaczyna się sezon na szukanie bo ostatnio widziałam na 2 grupach zapytanie o suknię, ktoś szukał samego bolerka a mnie ktoś zapytał, czy może kupić sam welon.

2018-03-23 18:55

Mamowe na pewno odpada gorset i suknia syrenka. Myślę że w stylu boho na pewno coś znajdziesz. Na Twoim miejscu szukałabym sukni puszczonej tuż pod piersiami. Taka zwiewnna w kształcie litery A ;)

2018-03-23 13:26

Ja tam nigdy bym nie sprzedała bo przecież to pamiątka na całe życie :P

Konto usunięte

2018-03-22 12:34

Mamowe - oj może być ciężko. Do maja jeszcze 1,5 miesiąca. Nie wiadomo jak bardzo urośnie Ci brzuszek. Tak jak napisała Agnieszka - spróbuj poszukać krawcowej, która mogłaby uszyć dla Ciebie sukienkę. Podobno nie jest to takie drogie (znajome opowiadały, że krawcowe mówiły coś o kwocie do 1 000 zł, czyli np. tyle co ja zapłaciłam za swoją).

2018-03-22 12:26

Mamowe na pewno zależy jak duży brzuszek będziesz mieć a pewnie suknię chcesz mieć trochę przed ślubem choć do maja to pewnie tak dużej różnicy nie będzie z wyglądem, ale w Twoim przypadku raczej odpada suknia z gorsetem, tylko dość luźna jak już bo przecież musi być wygodnie i Tobie i Dzidziusiowi :) czyli taka w stylu boho pewnie najbardziej się sprawdzi a krawcowa nie uszyłaby takiej na twoją figurę?, choć nie wiem ile czasu na to będzie potrzebować...

2018-03-22 11:39

Dziewczyny, mnie czeka mój ślub w maju... Szukam sukni ślubnej skromnej bo wesele będzie bardzo skromne... Styl Boho mi się podoba, ale to nie problem bo modeli pełno jest... Problem albo i nie problem jest taki że będę wtedy w 6 Msc :) pomożecie trochę?

2018-03-22 10:05

Tak też taka czyli mamy podobny gust :D

Konto usunięte

2018-03-21 19:42

Evelin - też taka lejąca :) Chyba zaczyna być na nie moda :) Piękna :)

2018-03-21 19:39

Znalazłam :) czułam się świetnie w tej sukni :) była bardzo wygodna i lekka