Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

Zwycięzcy konkursu forum LOVI - edycja WRZEŚNIOWA 2021

Data utworzenia : 2021-10-05 12:13 | Ostatni komentarz 2021-12-13 23:57

Redakcja LOVI

2601 Odsłony
138 Komentarze

Drodzy użytkownicy!

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki wrześniowej edycji na najbardziej pomocne użytkowniczki forum LOVI!

 

NAGRODĘ GŁÓWNĄ LOVI Laktator elektryczny Expert 3D Pro otrzymują:

 

Anabanana

dwarazyH

Fajerka

Marta K

mazia1

Monia. 92

Nattalia123

pati1990

Swiezoupieczonamama

Xxyyzz

 

WYRÓŻNIENIE –– Wkładki laktacyjne DISCREET ELEGANCE otrzymują:

 

Aniska

Czecha

ewabrz

MagdalenaGie

MamaPaula

Mamą być

myszka9220

Natalka930425

Pplatyna

Skate

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do kolejnej edycji konkursu!

 

Pozdrawiamy serdecznie,

Redakcja LOVI

2021-11-04 16:08

Natalia w sumie dobrze mówisz zawsze jakaś tam butelkę jedna  to dobrze mieć zwykłej wody i dopiero jak się  zorientujemy Jaka jest w szpitalu to możemy filtrować do butelki Ja ogólnie kupiłam do domu filtr Dafi dlatego że u nas jest jakościowo bardzo kiepska woda od zawsze gdy naleje wodę do filtra to naprawdę widać dużą różnicę już w tej przefiltrowanej a w tej która dopiero czeka na filtrowanie w tym górnym pojemniku

2021-11-04 14:58

Nattalia, w sumie szpitale, w których rodziłyśmy są niedaleko od siebie, parę kilometrów, a jaka różnica. U mnie woda była dobra i niczym się nie różniła od tej co mi w domu z kranu leci.

2021-11-04 14:55

W razie czego też warto wziąć zwykłą wodę, bo u mnie w szpitalu była tak okropna woda, że nie dało się jej pić ;/ 

2021-11-04 12:37

A ja właśnie głupia byłam nie kupiłam i targamlam te butelki z wodą mineralną potem w trakcie koleżanka dowodziła mi jeszcze wodę bo mi brakło tak naprawdę w tym szpitalu to strasznie chce się pić co chwilę usta sa zaschnięte jeszcze przy karmieniu piersią to już w ogóle ciągle chce się pić kupiłam sobie ostatnio dzbanek filtrujący do domu i właśnie tam w komplecie była butelka więc na pewno jeżeli kiedyś będę jeszcze w takiej sytuacji że będę musiała się udać do szpitala to zabiorę taką butelkę ze sobą

2021-11-04 12:23

Ja też ją dopiero przed szpitalem kupiłam i gdyby nie ona to nie wiem jakbym sobie radziła bo kiosku w szpitalu nie było 

2021-11-04 12:02

Ja właśnie dzięki waszym rafa kupiłam ta butelkę z Dafi i jestem bardzo zadowolona. Nawet położna powiedziała,że super rozwiązanie na czas porodu czy pobyt w szpitalu. U nas na spacerze się nie sprawdza ,bo nie mamy nic po drodze niestety mamy same lasy i wgl. 

2021-11-04 09:54

Dokładnie ja to butelkę brałam zawsze latem wszędzie. Jak mi brakło wody to gdzie się nie weszło jest łazienka można było uzupełnić płyny 

2021-10-30 00:12

Jak ktoś ma blisko to inaczej ale jak daleko to już problem jest