Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

Zwycięzcy konkursu forum LOVI - edycja SIERPNIOWA 2021

Data utworzenia : 2021-09-03 11:10 | Ostatni komentarz 2021-11-10 17:50

Redakcja LOVI

2657 Odsłony
176 Komentarze

Drodzy użytkownicy!

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki sierpniowej edycji na najbardziej pomocne użytkowniczki forum LOVI!

 

NAGRODĘ GŁÓWNĄ -  kapsułę smoczków, kubek 360° i tasiemkę do smoczka z kolekcji Wild Soul otrzymują:

 

abc11225

Anabanana

aneczkaa006

Anita-1981

Beata1996

ewabrz

Fajerka

mazia1

Monia. 92

Nattalley

 

WYRÓŻNIENIE -  Kubek 360° z kolekcji Wild Soul otrzymują:

 

Bliźniaki

[email protected]

dwarazyH

Klaudiamama

MamaPaula

Mamą być

Marta K

PatrycjaP.

Skate

Weronisia2019

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do kolejnej edycji konkursu!

 

Pozdrawiamy serdecznie,

Redakcja LOVI

2021-11-06 01:06

Monia ja się spotkałam z nazwiskami i bardzo dużo osób mających współprace je ma. Ja też miałam ale już pozmieniałam i w ogóle chyba zmienię na prywatne. Tylko wtedy gorzej z konkursami bo jednak zawsze chcą publiczne.

Właśnie było głośno o tych kradzieżach i to mi wtedy dało do myślenia, temu zaczęłam wszędzie zmieniać.

2021-11-06 00:31

No każdy ma inne zdanie na ten tenat zapewne. 

Myślę że to nic wielkiego że sue widzimy jesteśmy w swoim kręgu także co tu ukrywać ale no każda ma inną wolę i trzeba to uszanować. 

Jeśli chodzi o podawanie nazwiska to też bym nie chciała aby ktoś zdradzał na forum moje. Jeśli ktoś wie to lepiej jeśli zachowa to dla siebie po prostu :) 

 

Na instargamie raczej nikt nie podaje nazwiska, Chociaż czasem widuje, nie wiem czy Wy też macie. 

Niedawno była duża nagonka na Instagramie że kradna konta. Nie wiem czy słyszałyście 

2021-11-06 00:22 | Post edytowany:2021-11-06 00:24

Maziulek jakoś zawsze myślałam, że tylko rok starsza jesteś :)

Ja już też od lipca 30 :P

 

Ja na insta na kilka z Was trafiłam. Wy na mnie pewnie bez problemu bo sobie sama zawaliłam poprzednim nickiem i nazwą bloga :P No ale zmieniłam to może chociaż nowe osoby tak szybko do mnie nie dotrą :P

 

Waltornistka ja się dopiero niedawno zorientowałam, że Ty to Ty bo często Cię widziałam na live świadomej i na insta. Tak sobie pomyślałam, że tu na pewno też będziesz i dopiero jakoś tydzień temu może pokojarzyłam zdjęcie. Wcześniej nie zwróciłam uwagi.

 

Idziemkę, Monię i Swieżoupieczonąmamę mam w obserwowanych i wzajemnie, to wiecie. :)

 

Pplatyna kiedyś podawałaś tu nick to zajrzałam :) 

DwarazyH chyba trafiłam, przez świadomą mamę... Pewności nie mam :)

Mamą być Ty mi się już kilka razy w oczy rzucałaś na IG, w sumie nie wiem gdzie ale nie pokojarzyłam zupełnie z nickiem z forum :)

No i jeszcze chyba MagdalenęGie mam w obserwowanych ale też całkiem przypadkiem, bez łączenia z forum.

Jeszcze XXyyzz się zastanawiam czy nie trafiłam na Ciebie, bo tak jedno konto mi się pojawia czasem przy różnych testowaniach a chyba wcześniej miałaś nick z imieniem tutaj.

 

Maziulek a na Ciebie chyba też trafiłam niedawno zupełnie przypadkiem ale nie mam pewności. 

 

No w każdym razie zdradzać żadnej osoby nie będę bo nie każdy może sobie tego życzyć. Po coś te nicki na forum są, żeby się ich trzymać, takie jest moje zdanie. Sama bym nie chciała, żeby ktoś tu wypisywał moje imię i nazwisko czy IG o ile sama nie podam. Choć jak pisałam wyżej i tak już się dawno zdradziłam :P

2021-11-04 09:51

Waltornistka ja nie chciałam Cię urazić przpraszam jeśli to tak odebrałaś. każdy ma jakieś wyobrażenie o sobie i myślałam ,że jesteś starsza, albo tak super sie tzrymasz :D to dobrze, że tak młodo wyglądasz ! chciałabym tak wyglądać, ale juz lata nie te :D haha

ja w styczniu już będę "jezusowe" obchodzić :D więc ja chyba i Aniska tu jedna z najstarszych :D 

DwarazyH nie no spoko aż tak Was nie oceniam :D ale no chciałabym mieć jeszcze 20+ także no zazro dziewczyny :P ja juz młodsza nie będę :D 

Idziemka i MOniczka witajcie w grupie 30+ :D 

DwarazyH no ja bym Ci dała tak z 25 max :D 

2021-11-04 07:13

Idziemka jednak chyba nie hahaha  😀😀😀 ale teraz wpisałam po takiej samej nazwie więc już mam ;ddd słaby ze mnie detektyw :pp

2021-11-03 23:10

To ja mam 27, a ludzie mi dają z 18 hahaha wiecznie młoda :D

2021-11-03 22:27

Maziulek to ile Ty masz lat że uznałaś, że wszystkie jesteśmy młodziutkie? Chyba przesadzasz :D Ja mam 28 to też już taka młoda nie jestem. 

2021-11-03 20:23

Liwia czy aby na pewno mój profil znalazłaś? Ja mam parę tam zdjęć na insta?

 

Ja też już z 30plus:p