Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

Zwycięzcy konkursu forum LOVI - edycja SIERPNIOWA 2021

Data utworzenia : 2021-09-03 11:10 | Ostatni komentarz 2021-11-10 17:50

Redakcja LOVI

2656 Odsłony
176 Komentarze

Drodzy użytkownicy!

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki sierpniowej edycji na najbardziej pomocne użytkowniczki forum LOVI!

 

NAGRODĘ GŁÓWNĄ -  kapsułę smoczków, kubek 360° i tasiemkę do smoczka z kolekcji Wild Soul otrzymują:

 

abc11225

Anabanana

aneczkaa006

Anita-1981

Beata1996

ewabrz

Fajerka

mazia1

Monia. 92

Nattalley

 

WYRÓŻNIENIE -  Kubek 360° z kolekcji Wild Soul otrzymują:

 

Bliźniaki

[email protected]

dwarazyH

Klaudiamama

MamaPaula

Mamą być

Marta K

PatrycjaP.

Skate

Weronisia2019

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do kolejnej edycji konkursu!

 

Pozdrawiamy serdecznie,

Redakcja LOVI

2021-11-08 15:09

Maziulek na pewno nie jest tak źle:D

2021-11-08 09:26

Świeżoupieczonamama :D hahah no może przesadziłam :D  no do 40 jeszcze mi daleko, ale patrząc na to, że nie dawno miałam 18 lat :P to pewnie szybko wypije czwórka z przodu haha

2021-11-07 20:33

ja w sumie nikogo nie szukałam;D jakoś przez przypadek wpadłam na dziewczyny:D

2021-11-07 17:48

Mała zołza, to ja czasami tutaj do Ciebie po imieniu pisze z przyzwyczajenia ale już nie będę :) większość z nas bierze udział w tych samych liveach i łatwo jest skojarzyć kto jest kto, oczywiście nie z każdym. 

Ja miałam podejrzenia co do Waltronistki na Facebooku, byłam wręcz pewna ale nie miałam jak się upewnić :) Pplatyna to podała tutaj dwa swoje instagramowe konta i łatwo było trafić na jej główne :) 

DwarazyH też przez live odkryłam i skojarzyłam z imieniem córeczki, o którym pisała w którymś z postów :) 

Idziemke, Monie, Natalie i Ciebie Ewa to bułeczka z masłem. 

 

Maziulek, to przecież dużej różnicy wieku nie ma między nami, napisalas, że my takie młodziutkie to już miałam wyobrażanie, że pod 40stke podchodzisz :) 

2021-11-07 11:03

Malazolza dokładnie tu zostaję wiedzą kto Jim jest,a nie każdy wie nawet z naszego otoczenia,że się pisze na forum. Komuś może nie pasować jak kiedyś przeczyta i się skapnie,że to ktoś kogo znał.pisal na jego przykładzie

2021-11-06 21:33

maziulek no nie pomyślałam wtedy :D Też właśnie tego bloga miałam z nazwiskiem i tak mi się ta nazwa podobała ale faktycznie jednak bezpieczniej mieć inną. Na instagramie też miałam jeszcze niedawno imię i nazwisko i to mi się taki profesjonalne wydawało. Tak jak piszesz chciałam to łączyć z blogiem. 

Potem mi trochę ta kradzież kont dała do myślenia.

Teraz chyba ciężej dojść jak pozmieniałam :) Bloga podaję, bo tam chcę pisać recenzje i takie hasie szkło byle co. A łatwiej mi się go prowadzi niż na insta, bo można dłuższe teksty dodawać i więcej zdjęć. No i mąż o nim nie wie to nie psioczy :D mojego ig się wstydzi hahaha. Już mam z nim dogadane, że recenzje pójdą na inne konto :D 

 

Jasne, ja też nie mam nic przeciwko odnalezieniu się na insta i jak któraś z Was do mnie trafi to piszcie śmiało, ale wolałabym tu nie podawać. Tu jednak zostaje to na dłużej a piszemy tu tak naprawdę o wszystkim, nigdy niewiadomo kto na co trafi.

2021-11-06 08:55

no ja myślę, że nie ciężko kogoś znaleźć :D 

MałaZołza no tak Ty sama pisałaś podając swojego bloga to już łatwo było znaleźć :)

Ja kiedyś miałam imię i nazwisko na insta, ale miałam konto typowo pod bloga, więc w tedy miałam takie dane. Potem usunęłam .

Też bym nie chciała by ktoś tu z imienia i nazwiska tu kogoś wspominał bo jednak forum to jakaś anonimowość, a to że się znajdziemy poza nim to super sprawa w tedy to nasz decyzja czy jesteśmy anonimowe czy nie :)

No ja starsza o 2 lata od Ciebie :D 

2021-11-06 06:47

Waltornistka ale ty to pięknie napisałaś super to ujelas