Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

Zwycięzcy konkursu forum LOVI - edycja SIERPNIOWA 2021

Data utworzenia : 2021-09-03 11:10 | Ostatni komentarz 2021-11-10 17:50

Redakcja LOVI

2624 Odsłony
176 Komentarze

Drodzy użytkownicy!

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki sierpniowej edycji na najbardziej pomocne użytkowniczki forum LOVI!

 

NAGRODĘ GŁÓWNĄ -  kapsułę smoczków, kubek 360° i tasiemkę do smoczka z kolekcji Wild Soul otrzymują:

 

abc11225

Anabanana

aneczkaa006

Anita-1981

Beata1996

ewabrz

Fajerka

mazia1

Monia. 92

Nattalley

 

WYRÓŻNIENIE -  Kubek 360° z kolekcji Wild Soul otrzymują:

 

Bliźniaki

[email protected]

dwarazyH

Klaudiamama

MamaPaula

Mamą być

Marta K

PatrycjaP.

Skate

Weronisia2019

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do kolejnej edycji konkursu!

 

Pozdrawiamy serdecznie,

Redakcja LOVI

2021-11-10 17:50

Ja też Wam dziękuję:D

2021-11-10 11:46

Ja również już dużo się tutaj dowiedziałam a jak się urodzi maleństwo to myślę, że wtedy tym bardziej będa mi Wasze wpisy pomocne i będę tutaj szukała odpowiedzi na bieżące problemy ;) 

2021-11-09 22:33

Ja riw iez wiele cennych informacji wyciągnęłam z tego forum i bardzo się cieszę że mogłam brać czynny udział i poszerzać swoją wiedzę i dzielić się moja z Wami. 

Dziękuje dziewczyny :) 

2021-11-09 21:32

Racja mi też często Wasze komentarze pomagają bo będąc świeżą mamą z niewielkim doświadczeniem dobrze jest mieć się do kogo zwrócić z zapytaniem. Szczególnie że każda z nas przeżyła już różne sytuacje i nasze wzajemne doświadczenia mogą się komuś przydać :) 

2021-11-09 14:55

ja też właśnie na wiele rzeczy bym nie wpadła gdyby nie forum:D

2021-11-09 11:28

Waltornistka no to super :)  no tak każdy tu może się czegoś nowego tutaj nauczyć od każdej 

2021-11-09 11:25

Czasem też każda inaczej spojrzy na dany temat i nam się oczy otwierają.  To też jest super :) bo nie raz by mi jakieś rozwiązanie do głowy nie przyszło. 

 

Swiezoupieczonamama spoko, wczesniej miałam nick z imieniem więc nie ma problemu :)

Chodziło mi o pisanie wprost imieniem i nazwiskiem jeśli ktoś ma zupełnie inny nick, tak jak to tu miało miejsce wcześniej. 

2021-11-08 22:40

maziulek spokojnie ja się nie obrażam, bardzo się cieszę,że ktoś czasem myśli,że  jestem starsza. Nie czuję się młodo czy staro,ale co do Pan tu na grupce zawsze mam wrażenie ,że każda z was jest super doświadczona. Bardzo się cieszę też ,że każda ma inne poglądy i każda z nas może podzielić się swoją subiektywna ocena.takie właśnie wymiany zdań czy jak kto woli wolność wypowiedzi jest super,bo możemy się uczyć i wzorować na czyiś doświadczeniach oraz wyciągać wnioski dla siebie. A wierz mi,że jesteś jeszcze młoda kobietą!! Więc każda kobieta jest piękna i młoda i inaczej być nie może.