Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

Zwycięzcy konkursu forum LOVI - edycja LISTOPADOWA 2021

Data utworzenia : 2021-12-03 15:22 | Ostatni komentarz 2022-04-01 20:19

Redakcja LOVI

3221 Odsłony
241 Komentarze

Drodzy użytkownicy!

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki listopadowej edycji na najbardziej pomocne użytkowniczki forum LOVI!

 

NAGRODĘ GŁÓWNĄ LOVI zestaw butelek i smoczków dynamicznych Wild Soul, butelek Trends, tasiemkę i pojemnik na smoczek otrzymują:

 

Anabanana

Aniska

Fajerka

Idziemka

MałaZołza

Mama_Zosi1

Mamą być

Monia. 92

Swiezoupieczona

[email protected]

 

WYRÓŻNIENIE –– kapsułę smoczków dynamicznych Wild Soul otrzymują:

 

dwarazyH

[email protected]

klaudia.sz

Magda_i_lena

Mama_Wiktorii_i_Alanka

MamaPaula

maziulek

Nataleczka

rewers342

Xxyyzz

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do kolejnej edycji konkursu!

 

Pozdrawiamy serdecznie,

Redakcja LOVI

2022-02-18 09:32

MałaZołza to faktycznie musiałaś mieć pecha... moja folia już też w opłakanym stanie, ale narazie jeszcze może być... :D

2022-02-17 22:31

Idziemka ja też miałam folię, jakąś szklaną. Mąż powiedział, że musiałam mieć wyjątkowego pecha, jakiś kamyk czy coś bo to aż niemożliwe.

No ale mam już nowy :/ Tzn cieszę się z niego, przypasował mi fajnie ale no kasa poszła a ja telefony rzadko kiedy wymieniam. No a ten poprzedni kupiłam w 2019, więc dla mnie to jakby wczoraj, krótko go miałam.

 

Maziulek pamiętałam wątek zakładany i miałam zerknąć ale mąż miał upatrzony awaryjnie telefon dla siebie, więc wiedziałam, że będzie dobry. Także nie zdążyłam się nawet rozejrzeć a już nowy był :D

2022-02-17 13:34

Teraz właśnie dobry aparat do podstawa. Ja tym się głównie kierowałam przy zakupie telefonu

2022-02-17 13:07

My z mezem już rok się przymierzamy do wymiany ale mamy IPhony i oboje innego telefonu nie chcemy 

wiadomo nie kupimy sobie najnowszych modeli bo 10 tys nie starczy 😂😂😂 

ale czekamy chyba aż całkiem padna 😂😂 

Ja duzo dzialam na Instagramie i potrzebuje lepszego aparatu 

 

2022-02-17 10:18

On telefon to jednak wydatek. Mi przed porodem mój się ciągle wyłączał i musiałam kupić nowy. To już nie te czasy że kosztuja grosze. Mój ciągle upada przy dzieciach, syzbka opłakana ,ale to narazie ta zabezpieczająca w złym stanie 

2022-02-16 18:07 | Post edytowany:2022-02-17 10:19

Monia, a ja bardzo lubie gotowac i thermomix mega mi pomaga, to taka pomocna dłoń w kuchni i wszystko szybciej sie robi :) a robot tez mega, ale u nas dywanów nie ma, jak u kogoś są to pewnie by sie mniej sprawdził..

2022-02-14 11:04

MałaZołza mi już też parę razy wypadł telefon i podnosząć go patrzyłam, czy szyba cała, na szczęśćie mam folię i póki co cały i zdrowy:p

Mam właśnie konto oszczędnościowe dziecka i chyba tam wpłacę, by nie korciło wydać:D

2022-02-12 09:28

oj telefony nie sa tanie nawet jak sie wybierze jakiś tańszy model;(