Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

Zwycięzcy konkursu forum LOVI - edycja LIPIEC 2016

Data utworzenia : 2016-08-08 14:11 | Ostatni komentarz 2016-08-22 19:51

Redakcja LOVI

3445 Odsłony
46 Komentarze

Kochane mamy! Miło nam ogłosić wyniki lipcowej edycji konkursu na najbardziej pomocnych użytkowników naszego forum! NAGRODĘ GŁÓWNĄ - zestaw LOVI z kolekcji FOLKY - kubek 360°, kubek treningowy, kapsułę smoczków uspokajających oraz butelkę LOVI Medical+ - otrzumują: adamos Basia1984 Darka17772 iwona886 Kasia.S. Katarzyna.Twardowska magicznypazur magros Małgorzata__eL Monika.P WYRÓŻNIENIE - kubek 360° z kolekcji FOLKY - otrzymują: 0202oliwcia Bealia bogna82 elewele gudrun k.Sepiolo Karolina.K Małgorzata.Wolska-Kilic Sabina.Krupa weronika Wszystkim zwyciężczyniom serdecznie gratulujemy! Zachęcamy do udziału w kolejnej edycji :) Pozdrawiamy serdecznie, Redakcja LOVI

2016-08-12 10:37

Myszek zachowujmy się jak dorośli ludzie. :) Owszem, często w zwyciezcach powtarzają się te same loginy, ale głównie dlatego, że to forum jest naprawdę super, ciężko nie zajrzeć tutaj chociaż raz dziennie w wolnej chwili, forumowiczki są przesympatyczne, kulturalne i nawet jeśli mamy inne poglądy to wzajemnie szanujemy swoje zdanie. Nie zauważyłam od bardzo dawna rywalizacji, wręcz przeciwnie - pomagamy sobie na wzajem. Nie raz było tak, że te mamy, które na przykład mają już laktatory mniej się wypowiadaly w danym miesiącu i dawały szansę innym zdobyć tą właśnie nagrodę. Było też tak, że forumowiczka oddała innej kubeczek, bo po prostu go nie potrzebowała. Ja też kiedyś oddałam cześć nagrody - buteleczki bardziej potrzebujacej mamie, ponieważ akurat w tamtym okresie ich nie potrzebowałam. Ponadto bardzo często widać, że nowe mamy zostają nagradzane dla zachęty. I wierz mi, że nikt nie spędza tutaj całego dnia tylko w wolnej chwili się wypowiada czy to podczas drzemki maluszka czy podczas odpoczynku w ciąży czy po prostu jak ma odrobinę czasu dla siebie. Jestem pewna, że i Tobie wkrótce uda się znaleźć na liście zwycięzców, bo Redakcja nie ocenia ilości wypowiedzi tak jak napisałaś tylko ich jakosc. Pamiętaj też, że takie stwierdzenia mogą nam sprawić przykrość, bo sugerujesz, że piszemy dużo, a mało sensownie...

2016-08-11 22:49

Myszek jestem na forum już prawie rok, piszę dosyć często choć zdarzały się miesiące że pisałam rzadko (operacje córki, zdarzenia losowe) a wygrałam na forum po raz trzeci i bardzo się z tego cieszę bo co to za frajda wygrywać co miesiąc. Jestem tutaj bo bardzo lubię pisać z dziewczynami, lubię dzielić się radościami i troską o moje maleństwo oraz radzić im w różnych sytuacjach. Na tym tu polega zabawa, wartościowe porady liczą się tutaj przede wszystkim ale musisz udzielać się dosyć często bo raz na miesiąc nie wystarczy. Są dziewczyny które są ode mnie dłużej ale nie jestem tutaj debiutantką więc co nie co wiem o zasadach na forum. Rozumiem też że opieka nad dzieckiem / czy też ciąża są dla ciebie czasochłonne i ciężko tobie wygospodarować czas ale jeśli będziesz cierpliwa i wciągnie cię pisanie z nami gwarantuje Ci ze redakcja to zauważy i cie nagrodzi. Ja podchodzę do tego na luzie, lubię coś wygrać bardzo mnie to cieszy ale nic za wszelką cenę. Nie w tym miesiącu to może w następnym. Ale za każdym razem gratuluję dziewczyną wygranej nawet jeśli do mnie nic nie trafi, ale tak już mam że cieszę się szczęściem innych i to motywuje mnie do działania ;-) W tym miesiącu jest laktator ręczny, smoczki i wkładki życzę powodzenia to bardzo wartościowe nagrody :-) głowa do góry:-)

2016-08-11 22:18

Dziewczyny trzeba być cierpliwym. W jednym dniu człowiek ma czas żeby posiedzieć i pomoc innym, czasem sam się chce Czegoś dowiedzieć, dopytać jak to u innych jest a w następnym jest coś do roboty w domu, trzeba się dzieckiem zająć itd i nie ma się czasu. U Każdego z nas dzień wygląda inaczej. Myślę że na każdego pora przyjdzie. Pozdrawiam was.

2016-08-11 21:43

myszek017 nie podważaj decyzji redakcji i nie oceniaj nikogo, skoro nie wiesz tak na prawdę na czym to polega...nie liczy się ilość a jakość konkretnych pomocy na forum, osobom które tego potrzebują. Komentuj i pomagaj a może i do Ciebie uśmiechnie się szczęście :) Pozdrawiam serdecznie i życzę cierpliwości :)

2016-08-11 20:27

Dostałam dziś maila że paczka została już wysłana, także na dniach możemy sie spodziewać. Dajcie znac kiedy będzie u was paczka.

2016-08-11 19:50

Myszek dopiero zaczynasz tu pisać, nie irytuj się.niektóre dziewczyny piszą tu już bardzo długo. I właśnie są takie, które pisały dużo, ale np na pogaduchach i nie otrzymały nagrody, a liczy się pomoc w konkretnych sprawach.

2016-08-11 13:22

Gratulacje. ciągle te same osoby wygrywają. moim zdaniem warto dać szanse innym coś wygrać nie każdy siedzi i daje cały czas komentarze bo chyba chodzi o ilość a nie jakość z tego co widzę

2016-08-10 14:52

Serdecznie dziękuję za wytypowanie do głównej nagrody. Największa jednak przyjemność płynie z tego, że mogłam pomóc innym i podzielić się swoją wiedzą, którą zdobywałam na studiach i praktyce, a także podzielić się z Wami własnymi doświadczeniami. Myślę, że zostanę z Wami dłużej. Po przetestowaniu produktów, kiedy Mój syn będzie już z Nami podzielę się również opinią i wrażeniami. Posiadam już kilka produktów z firmy LOVI i nie czuję się zawiedziona, wręcz przeciwnie. Są to produkty, które polecam przyszłym mamom ze względu na jakość produktów, dostępność oraz przystępną cenę. POZDRAWIAM !