Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (378 Wątki)

Zwycięzcy konkursu forum LOVI - edycja LIPCOWA 2021

Data utworzenia : 2021-08-04 09:43 | Ostatni komentarz 2021-09-03 11:18

Redakcja LOVI

2554 Odsłony
153 Komentarze

Drodzy użytkownicy!

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki lipcowej edycji na najbardziej pomocne użytkowniczki forum LOVI!

 

NAGRODĘ GŁÓWNĄ laktator Prolactis 3D Soft otrzymują:

 

abc11225

Anabanana

aneczkaa006

Beata1996

ewabrz

Klaudiamama

martyna0402

mazia1

Monia. 92

Natalia1234

 

WYRÓŻNIENIE –– Torebki do przechowywania pokarmu otrzymują:

 

Anita-1981

dwarazyH

ll!a

Magda_i_lena   

MagdalenaGie

Marthoolka

Nattalley

pati1990

Pplatyna

Zwaniola   

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do kolejnej edycji konkursu!

 

Pozdrawiamy serdecznie,

Redakcja LOVI

2021-08-12 21:02

Fajerka 2.5 miesiąca ma. Tylko że jak zaczynałam podawać smoczek jak miała ok miesiąc to czasami miała odruch wymiotny 

2021-08-12 16:30

Monia, a właśnie, że z podgrzewaczem: https://lovi.pl/aktualnosci/konkursy/W-marcu-testujemy-dynamiczne-minismoczki-Wild-Soul-oraz-podgrzewacz

tylko ten z szopem i zielony był w wersji kolorystycznej dla chłopca, więc takiego nie otrzymałaś, jeżeli nie poprosiłaś, aby ci przesłali :)

2021-08-12 14:53

No chyba raczej nie z podgrzewaczem bo ja to testowałam i nie miałam takich :D

Ale są bardzo ładne 

 

Uważam również że jeśli się przetestuję to można sprzedać. Mi się nie zdarzyło sprzedać żadnej rzeczy nawet przetestowanej, testuje tylko rzeczy które są mi przydatne np. W późniejszym czasie 

Córka ma 4.5 miesiąca także myślę że takie smoczki czy kubek też by się przydały, smyczek do smoczków to mamy już chyba z 5. 

Ale jeśli chodzi o laktator to też nie wygrałam w testach chociaż bardzo chciałam wcześniej to się nie udało, teraz okazję będzie miała moja siostra i bardzo się cieszę że sprawie jej taki prezent wiem że będzie szczęśliwa z tego powodu 

2021-08-12 12:47

aneczka, a ile twoja ma dokładnie? Bo mojemu tuż przed ukończeniem 2 miesięcy zaczęły podejrzanie łatwo te smoczki wypadać z buzi:) Zmieniłam na te do 3 miesięcy (też Lovi, te ładne z kolekcji Botanic, co były w testach niedawno) i jakoś lepiej podpasowały, bo trochę większe :) A teraz już ciumka 3-6 miesięcy, bo i tamte zaczęły się zrobiły za małe.

2021-08-12 11:12

Ewcia myslalam ze ty dłużej jesteś na forum ja od marca jak się tylko dowiedzialam o ciąży to dołączyłam do was ;) dzieląc się swoją wiedzą jak i wieloma pytaniami;)

 

 

Co do tematu sprzedawać oddawać wymieniać itd.. to oewnie niedlugo redacja się wypowie na ten temat ;)

2021-08-12 06:22

Monia ja mam smoczki 0-2 z testów lovi ale akurat z sarenka i próbuje nauczyć córkę żeby go złapała. Tak mi on się podoba 

2021-08-11 22:53

Ja się szczerze przyznaję, że zapisałam się tutaj końcem lutego tego roku. Jak w maju była możliwość wygrania laktatora to sobie to za cel postawiłam. Po prostu musiałam go mieć, bo elektrycznego jeszcze nie miałam. Starałam się dużo pisać w różnych wątkach i w takich pogaduszkowych i w "konkretnych" udzielając jak najbardziej pomocnych odpowiedzi. Wiedziałam, że muszę poświęcić więcej czasu, bo chcę zdobyć nagrodę. Udało się, więc w lipcu nieco odpuściłam, ale zaglądałam na forum, bo jak piszecie to też takie "miejsce spotkań". Nie lubię mieć potem dużych zaległości, więc co któryś dzień sobie wchodzę, piszę, pomagam jak mogę. Ale nie zakładałam, że będę w ogóle brana pod uwagę przy nagrodach. Skoro się udało to oczywiście pomysł na zrealizowanie zobowiązania w postaci opinii też mam, choć sam laktator jak pisałam przekażę przyjaciółce i jej opinię też zamieszczę.

 

Co do sprzedaży, ja nie sprzedaję produktów, o których muszę się wypowiedzieć, bo zawsze staram się dokonać jak najbardziej rzetelnej oceny czy to herbatki za 3 zł, czy maty za 400, czy właśnie laktatora. O zdobytych tutaj produktach jeszcze się nie wypowiadałam, bo czekam na maluszka, żeby z nim testować i zrobić odpowiednie zdjęcia na moje konta społecznościowe. Ale uważam, że jest to sprawa indywidualna każdej osoby. Jeśli jest w regulaminie zakaz sprzedaży no to sprawa jest jasna - nie sprzedaje się wygranego przedmiotu i to jeszcze od razu, tzn jako nowego, nie otwartego itd. Ale już po użyciu, przetestowaniu, napisaniu opinii ja nie widzę problemu, szczególnie jeśli coś nam leży zbędne. 

2021-08-11 21:37

Ja uważam, że rzecz używaną można sprzedać. Mamy przetestować, a jak już nam nie jest potrzebne to możemy puścić dalej, np. taki laktator może wielu osobom potem posłużyć, a to nie są tanie rzeczy, więc na pewno znajdą się chętni.

Co innego sprzedaż nowych rzeczy. Tutaj nie spełnia sie obowiązku przetestowania. Oczywiście redakcja nie zweryfikuje tego, więc to raczej martwy zapis, a jedynie może odnosić się do naszego sumienia.

Nie mniej bardzo łatwo odgadnąć kto sprzedaje. Wystarczy wejść na OLX i zobaczyć ogłoszenia, a potem sobie porównać z wynikami z danych miesięcy, co kiedy było do wygrania. Plus jest miejscowość, większość z nas napisała tutaj z jakiego rejonu pochodzi, więc jak ktoś dużo tutaj jest to może skojarzyć. I te ogłoszenia pojawiające się w dzień przesyłki od Lovi, nowe ale bez gwarancji. Aż sobie teraz sprawdziłam, kto nowy laktator sprzedaje, bo mnie zaciekawiłyście :D

Nie mniej ja lubię tę społeczność. To dla mnie taka rozrywka i okazja do wygadania się nie raz. Bo ileż można z dzieckiem gadać. Zawsze ktoś się zdarzy co czysto zarobkowo tutaj się udziela, ale liczę, że większości chodzi o społeczność i mam nadzieję, że tak pozostanie.