Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

Zwycięzcy konkursu forum LOVI - edycja LIPIEC 2016

Data utworzenia : 2016-08-08 14:11 | Ostatni komentarz 2016-08-22 19:51

Redakcja LOVI

3443 Odsłony
46 Komentarze

Kochane mamy! Miło nam ogłosić wyniki lipcowej edycji konkursu na najbardziej pomocnych użytkowników naszego forum! NAGRODĘ GŁÓWNĄ - zestaw LOVI z kolekcji FOLKY - kubek 360°, kubek treningowy, kapsułę smoczków uspokajających oraz butelkę LOVI Medical+ - otrzumują: adamos Basia1984 Darka17772 iwona886 Kasia.S. Katarzyna.Twardowska magicznypazur magros Małgorzata__eL Monika.P WYRÓŻNIENIE - kubek 360° z kolekcji FOLKY - otrzymują: 0202oliwcia Bealia bogna82 elewele gudrun k.Sepiolo Karolina.K Małgorzata.Wolska-Kilic Sabina.Krupa weronika Wszystkim zwyciężczyniom serdecznie gratulujemy! Zachęcamy do udziału w kolejnej edycji :) Pozdrawiamy serdecznie, Redakcja LOVI

2016-08-22 19:51

paczuszka i do nas już dawno dotarła dziękujemy bardzo Oliwia już oczywiście korzysta :-)

2016-08-20 14:59

Pięknie dziękujemy za paczuszkę już do nas dotarła :) piękny wzór :) synek od razu polubił kolorowe kubeczki oczywiście jeszcze zaczekają chwilkę na niego ale już się do nas śmieją ;-)

2016-08-18 15:12

I my bardzo dziękujemy! Nawet udało nam się przekierować przesyłkę i nie musimy czekać 2 tygodni na frajdę z oglądania :) Kolor jest tak intensywny i ładny, że córci od razu się spodobały kubeczki i monie :)

2016-08-17 06:44

Dziękujemy bardzo za śliczny zestaw, kubeczki są bardzo kolorowe, piękne. Smoczki też cudne:)Jak zaczniemy testować zaopiniujemy na pewno:)

2016-08-16 23:28

Kubeczek cudowny za który dziękuję i jestem wdzięczna losowi za wyróżnienie. Komentarze dotyczące niejasnego sposobu nagradzania wydają mi się mocno przesadzone i niesprawiedliwe. Każdy wynik konkursu jest pojęciem względnym. Jeśli jest losowanie to albo mamy szczęście albo nie. Jeśli jest ocena jury to też: albo nasz tekst się podoba i spełnia warunki konkursu, albo nie. Każdy przegrany uważa, że został potraktowany niesprawiedliwie. Taki jest los i nie należy traktować tego jak koniec świata. Może należałoby coś poprawić w swoich komentarzach, może trzeba skupić się na ich jakości a nie ilości, a może po prostu uczestniczyć tylko w tych tematach w których mamy coś konkretnego do powiedzenia.

2016-08-16 22:30

Kochana redakcjo dziękujemy za kubeczek moja córka jest zachwycona :)

2016-08-16 21:35

Również bardzo dziękuję za przesyłkę.Dzisiaj dotarła. Piękne kubeczki! Synek był zachwycony treningowym :D potem synek wołał "To moje!"- i chował za plecami :) Jestem mega wdzięczna za nagrodę! Pozdrawiamy!

2016-08-16 21:32

Wchodzę, by podziękować, ze paczuszka dotarła, a tu taka burza komentarzy... Chcialabym się również odnieść do Twoich słów Myszek, bo uważam je za trochę krzywdzące. Otóż są mamy, które wygrywają często, ale to nie dlatego, że Redakcja kogoś lubi bardziej, a kogoś mniej, tylko mamy zostają na dłużej i pomagają, doradzają naprawdę wielu mamom w kilku, czy kilkunastu miesiącach pod rząd. Jeśli rady, wątki naprawdę są wartościowe to dlaczego nie nagrodzić tych Mam? Co z tego, że się powtarzają te same nicki, jak porady są równie wartościowe, co w ubiegłym miesiącu, czy nawet 3 miesiące wcześniej. Jeszcze chciałam się odnieść do tego: "Po co mamie trzylatka laktator?" A może dlatego, że jest w kolejnej ciąży, lub w najbliższym czasie planuje ciążę? Albo mówisz, że są rzeczy dla mamy, która lada urodzi, a to nieprawda. Mój synek nadal używa smoczków 6-18 m, nadal używa butelek do picia mleka, bo z kubeczka nie chce, natomiast używa także kubeczka 360, łańcuszków, czy nawet dzisiaj niekapka, który był w paczuszce. Dlatego nie należy wkładać wszystkich do jednego worka i mówić, że się nie przyda, bo może być całkowicie inaczej ;-) A teraz chciałabym serdecznie podziękować za paczuszkę :) Mój synek już się do niej dorwał <3