Zakupy (825 Wątki)
Remont mieszkania co najtrudniejsze
Data utworzenia : 2022-07-22 09:22 | Ostatni komentarz 2023-05-14 14:59

Co sprawiło Wam najwieksze trudności przy remoncie mieszkania? Sama niedlugo zabieram się za swoje mieszkanie.
2023-01-09 14:37
Zdecydowanie najkosztowniejszy jest remont kuchni i łazienki.
U nas chyba merkury market wygrywa :p
2023-01-06 20:51
dokładnie, zależy czego się potrzebuje, a czasami są też jakieś promocje w danym sklepie
2023-01-06 09:44
To zależy co się kupuje. Niektóre rzeczy są tańsze w Leroy Merlin, niektóre w Obi czy Castoramie.
2023-01-05 21:46
Ja zauważyłam, że leroy ma chyba najtańsze ceny i bardzo dużo promocji.
2022-12-30 07:25
Dość kosztowny i trudny jest remont łazienki i kuchni.
2022-12-29 14:28
Średni standard, dużo wkładu własnego n.p. sami ocieplamy pomieszczenie strychowe, malowanie i drobne prace wychodzi około 1200 zł za m2 czyli musisz liczyć 180 - 200 tyś. Duży koszt to "fachowcy" od tego zależą w znacznym stopniu koszty. Meble na wymiar też ceny bardzo różne, jak zamawiałam kuchnię to każdy dał mi inną cenę za podobny zestaw i podobną jakość wykonania, a różnica to nawet 5 tyś. Tak więc jeśli czas Cię nie goni to warto poszukać w kilku miejscach.
Przykład hydraulik z Gdańska za wyciągnięcie ogrzewania na górę - w dolnej części mam ogrzewanie podłogowe, zaśpiewał 1500 zł robocizna plus materiał, a hydraulik ze Skarszewa zrobił to za 700. Tak więc trzeba szukać oszczędności.
Podobnie z artykułami do remontu. Ostatnio na przykład zamówiliśmy lamele ścienne https://www.leroymerlin.pl/podlogi-drewniane-panele-scienne/panele-scienne-i-boazeria/panele-scienne-akustyczne,a3414.html
W cenie praktycznie 100% niższej niż w miejscowym sklepie. Kupowaliśmy w Leroy Merlin.
Już zamontowane a rezultat tak mi się podoba, ze się pochwalę.
2022-07-25 09:08
Chyba mieszkanie w tym remontowanym mieszkaniu to najgorsze co może być:D
2022-07-23 19:20
Malowanie klatki schodowej, bez fachowców się nie obyło bo u nas jest bardzo wysoko. Remont kuchni i łazienki jest bardzo męczący bo to miejsca potrzebne kilka razy dziennie. I oczywiście zawsze wychodzi drożej niż było w planach.