Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (859 Wątki)

Fotelik samochodowy

Data utworzenia : 2013-02-04 16:08 | Ostatni komentarz 2023-05-02 15:19

Iwona

75982 Odsłony
1144 Komentarze

Jaki wybrać fotelik samochodowy? Do ilu kilogramów? Z jakiej firmy?

2014-05-19 21:13

Sylwia Emi pociła się z tyłu główka i nie raz plecki w foteliku tym pierwszym czyli w kołysce.Nawet gdy była lekko ubrana Teraz mamy Maxi Cosi Tobi i jak śpi nie poci się jej główka w tym foteliku.To chyba też zależy od rodzaju materiału z jakiego jest fotelik wykonany.

2014-05-19 20:04

w rezultacie mamy maxi cosi zmieniony ok roczku. jest przystepny cenowo i ma sporo atestów,- dla mnie to istotne pierwszy fotelik tez był maxi cosi.zupełnie nie ruszaja mnie foteliki mocno designerskie- typu krowy i inne wzory... ale bez atestów, wole bezpieczeństwo niż design

2014-05-19 20:02

z naszych informacji wynika że nie powinno sie zmieniac fotelika tylko ze wzgledu na wage malucha to nie wszystko. dzieciaki mniej więcej do roku moga jezdzic w tych mały - nosidłach, jeżeli głowka drastycznie wystaje trzeba sie zastanowić nad zmiana , my mieliśmy jeszcze jeden problem bo mamy bardzo długonoga córcie i ona szybko wstawała..poza fotel i nie wiedzieliśmy co robic ale niestety jednoznacznej odpowiedzi nie ma . wiem ze nie powinno sie brac fotelików z dużych przedziałów bo w rezultacie sa niepraktyczne niewygodne dla dziecka i niezbyt bezpieczne.

2014-05-19 15:27

Sylwia w nosidelku tez sie nie pocila nigdy.

2014-05-18 22:45

To może nie chodzić o grube ubranie, a o problem z witaminą D. Mraczek80 również miała taki problem, a konkretnie jej synek, że nie przyswajał dobrze tej witaminy jak dobrze pamiętam, przez co pociła mu się główka. Zajrzyj do tego wątku z wit. D, może tam znajdziesz rozwiązanie problemu.

2014-05-18 22:23

Małgosiu zdarza się że ma wilgotne czoło ( jest bardzo ruchliwy i aktywny) ale nigdy mokrych włosków. I zaznaczę od razu że dbam o to by nie był za grubo ubrany, aby go nie przegrzewać.

2014-05-18 22:21

A czy w ciągu dnia też poci mu się główka? Nie tylko w samochodzie, a np. w domu, kiedy jest ciepło?

2014-05-18 22:18

my niby też mamy taką wkładkę ale mały zawsze ma mokrą główkę nawet na krótkim odcinku, przy uchylonym oknie czy ustawionej niskiej temp w aucie