Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (860 Wątki)

Kojec dla dziecka

Data utworzenia : 2013-04-23 22:36 | Ostatni komentarz 2015-06-03 19:51

Proud Mommy

8421 Odsłony
56 Komentarze

Dziewczyny, czy któraś z Was używa(ła) może kojca? I czy sprawdził się? Jakie są Wasze opinie na ten temat?

2013-05-07 06:48

Ja mam największy problem jest ze złożeniem tego łóżeczka tak aby znowu zmieściło się do pokrowca. Nie wiem czy to problem wszystkich rzeczy rozkładanych czy ja jestem jakaś inna, ale jeżeli coś jest zapakowane w pokrowiec, ja to złożę i niby wszystko jest tak samo to nie było razu, aby któraś rzecz mi nie została na wierzchu. :D A mogę wam jeszcze dodać, że rozmawiałam wczoraj z koleżanką i ona ma 1,5 rocznego synka i 6msc córkę i kupiła kojec ze szczebelkami, ale jej syn traktuje go jak karę, a nie plac do zabaw. Wydaje mi się że trochę za późno chciała go do niego przyzwyczaić, ale mogę się mylić.

2013-05-06 22:10

Właśnie będziemy nabywać łóżeczko turystyczne, które będzie miało za zadanie pełnić również funkcję kojca. Wybieramy się na wakacje kamperem. W nocy synek będzie spał z nami w łóżku w aucie, natomiast w dzień będzie mógł drzemać na świeżym powietrzu oraz bawić się w łóżeczku. Nie będę się musiała martwić, że jakieś robactwo dostałoby się do łóżeczka. Można spokojnie założyć moskitierę na górę. Poza tym przyda się też na lato. Mamy duży ogród. Jak ja będę ćwiczyć jogę to synek może bawić się w łóżeczku-kojcu właśnie. Myślę że będzie miał lepszą swobodę ruchów oraz widoki niż z wózka. Dużą zaletą jest fakt że łóżeczko to się składa i po złożeniu nie jest większe niż 4 osobowy namiot! Można zabrać na wakacje i w odwiedziny.

2013-05-05 08:15

Ja używam prostokątnego "łóżeczko-kojca". Jest to łóżeczko turystyczne które spełnia funkcję kojca - ma możliwość zamontowania zabawek dołączonych do zestawu, lampkę na baterię w kształcie pieska i różne inne gadżety. Osobiście uważam, że to dobre rozwiązanie - w marcu braliśmy z mężem kameralny ślub, małej nie oddawaliśmy opiekunce ( po tych wszystkich reportażach publikowanych w prasie i telewizji nie mogę jakoś się przekonać ) i zabraliśmy ją ze sobą, rozstawiliśmy sprzęt i mała bez większych oporów spędziła w nim większość wieczoru. Miała zabawki swoją przestrzeń i wydawała się być zadowolona. Mamy małe mieszkanie i w domu funkcję kojca pełni łóżeczko - wyciągam pościel i wszystko co kojarzy się ze spaniem montuję mate edukacyjną albo rozkładam kocyk, rozrzucam zabawki i mam godzinę spokoju :) Mała już się tak nauczyła że wie kiedy w łóżeczku jest czas na zabawę, a kiedy na spanie. :) Jednak uważam, że jeżeli ktoś posiada duże mieszkanie warto zainwestować w kojec, albo "łóżeczko-kojec" - zawsze można go przestawić lub zabrać ze sobą.

2013-05-04 23:17

Jak nasza córeczka miała kilka miesięcy postanowiliśmy kupić dla niej kojec. Wybraliśmy prostokątny, składany i bardzo bezpieczny kojec. Łatwo się go składa i rozkłada. Wyposażony jest w uchwyt ułatwiający dziecku podciąganie i wstawanie, a przejrzysta siatka pozwala z łatwością obserwować otoczenie. Po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca. Kojec to taki mały plac zabaw, a czasem doskonałe miejsce do drzemek w ciągu dnia. Naszym zdaniem kojec jest bardzo przydatny, chociażby dla tego, że zawsze możesz go złożyć i zabrać ze sobą np. na wakacje lub możesz spokojnie wykonywać obowiązki domowe, kiedy dziecko jest w kojcu.

2013-05-03 11:54

Według mnie czy dziecko zaakceptuje kojec zależy wyłącznie od niego, mój synek wytrzymywał w nim góra 5 min. (jest ruchliwy i lubi się przemieszczać, chodzić własnymi ścieżkami). Jednakże synek jest przyzwyczajony do samodzielnych zabaw i jak muszę coś zrobić to sadzam go na dywanie wśród zabawek i sam się sobą ładnie zajmuje.

2013-04-24 21:12

My kupiliśmy przy pierwszym synku kojec 1x1 m gdy miał ok 10 miesięcy. To super rozwiązanie! Zostawiałam go tam, gdy nie mogłam się nim zająć- miał tam swoje książki, zabawki itp. Uwielbiał go! Teraz uczymy w nim "siedzieć" córeczkę (6,5 miesiąca): ma tam matę, zabawki, taki cały plac zabaw. Ona niestety nie przepada :( Służy nam też kojec za łóżeczko turystyczne.

2013-04-24 11:18

Kojec dostaliśmy używany sprawdził sie jako lozeczko, gdy wyjechaliśmy na kilka dni. Kojec nie był duży, bo wielkosci łózeczka moze trochę mniejszy, mała nie chciała leżeć ani się bawić ale przy próbach wstawania nie bałam się ze jak wstanie to sobie coś zrobi dookoła siatka ;) może, gdybyśmy mieli go wczesniej bardziej by się sprawdził, ja od samego poczatku małą kładłam na podłodze rozkładałam najpierw małą kołdrę potem wielką kołdre 200/220 ;) i zasówała, dlatego takie ograniczenie ruchów w kojcu ją denerwowało;)

2013-04-24 11:01

Moja kuzynka ma kojec, jest dość duży - dla mnie świetna sprawa! Ma go w kuchni - kładzie dziecko, daje zabawki i jej córcia jest grzeczna i się tam bawi - a ona w tym czasie gotuje. Dla mnie super rzecz:)