Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (859 Wątki)

Ekskluzywny zakup dla Naszego malucha

Data utworzenia : 2015-05-22 15:58 | Ostatni komentarz 2015-09-04 20:50

oliss87

11275 Odsłony
195 Komentarze

Kochani rodzice co kupiliście najdroższego dla Waszej pociechy ? mebelki do pokoju, fotelik samochodowy, a może jakiś gadżet ? często przeglądam różne strony z akcesoriami dla dzieci i kiedys widziłam piękny przewijak (taki jak ma wendzikowska ) mówie musze go miec, niestety cena mnie zamurowała 329 zl .. http://www.caramella.pl/dla_dziecka/przewijaki/przewijak_szary,p280490142 Szybko zrezygnowałam z zakupu :)))) U mnie z całą pewnością najdroższy był wózek. Tu wolałam postawic na jakosc i bezpieczenstwo malucha no i oczywiscie design ;)

2015-05-23 01:15

O matko i córko, przewijak za 329 zł? Nie dla szaraczka takiego jak ja. Moim zdaniem nie należny się sugerować tym co mają w wyprawkach celebryci, bo po pierwsze ich na to stać, a po drugie muszą wypaść oryginalnie na tle innych kolegów z branży. Jakby pani Wendzikowska wyglądała, gdyby ja przyłapano na wyprzedaży w dyskoncie? A wracając do najdroższych zakupów w wyprawce mojego dziecka to podobnie jak u Ciebie oliss wózek głęboko-spacerowy i fotelik samochodowy z wszystkimi atestami. Poza tym 90% wyprawki dostałam, więc jeżeli mam jakieś drogocenne ciuchy za bardzo nie jestem tego świadoma :-).

2015-05-22 22:51

ja bym nie rezygnowała z przewijaka, moze ktos ma go na sprzedaz używany, przewijak wystarczy przeczyscić i jest jak nowy, mój nawet nie miał nigdy kontaktu ze skóra dziecka, bo kładę nadal na nim podkład higieniczny, żeby nie ziębił w plecki. warto sprawiać sobie przyjemnosci chocby z posiadania czegos eksluzywnego. Poza tym drogie rzeczy łatwiej potem sprzedac i sporo odzyskac.

2015-05-22 20:36

Hmm... niech pomyślę. U mnie był wózek ale też szczególnie nie szalałam w tej kwestii, wybrałam dobry ale w rozsądnej cenie jak na wózki 3 w 1. Poza tym posłużył teraz drugiemu dziecku. To samo z fotelikiem - tu stawiam przede wszystkim na bezpieczeństwo. Ogólnie jestem osobą oszczędną i szukam oszczędności ale jeżeli muszę coś kupić wybieram rzeczy dobre jakościowo ale oczywiście nie szarpiące domowego budżetu. Kupując wyprawkę czy też później dokupując inne potrzebne rzeczy starałam się podchodzić do wszystkiego rozsądnie. Wiele rzeczy mi się podobało, wiadomo takie śliczne mebelki, akcesoria wyglądem powalają:) ale po głębszym zastanowieniu się ile to kosztuje nie zdecydowałabym się, dziecko szybko wyrasta a śliczne gadżety, akcesoria musimy odłożyć na bok. Ja osobiście stawiam na rzeczy praktyczne i funkcjonalne ale nie ekskluzywne. Tańsze rzeczy też mogą być ładne i solidne:)