Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (859 Wątki)

Inhalator

Data utworzenia : 2013-02-16 20:33 | Ostatni komentarz 2019-11-28 18:12

monika_b

20375 Odsłony
165 Komentarze

Czego uzywacie do inhalacji? Jak czesto i kiedy inhalujecie maluszka?

2013-02-27 13:01

My też chwalimy sobie inhalator najpier pożyczaliśmy a potem zakupilismy swój bo przyszła jesień i nastał czas katarku i kaszelku. Jak mały miał katarek to inhalowałam solą fiziologiczną a gdy dochodził kaszelek podawałam też 2-4 krople mucosolvanu do inhalacji a następnie kładłam na brzuszku i oklepywałąm plecki a katarek sam z noska wypływał i tak przez kilka dni i przechodziło jak ręką odjął. Synek ma 9 miesięcy i od ok 6 miesiąca używamy inhalatora i nie protestował maseczce ale teraz chytrusek się z niego zrobił i inhalujemy samą końcówką:) Z czystym sumienim polecam inhalator jest naprawdę bardzo pomocny przy uciążliwym katarku czy kaszlu.

2013-02-26 21:12

Normalnie jestem załamana jak podać antybiotyk takiemu maleństwu,daję powolutku próbowałam zmieszać z moim mlekiem na łyżeczce jak kazał lekarz, a ona zawsze ma odruch wymiotny przy podawaniu teraz zwymiotowała wszystko chyba .Jak wyzdrowieje jak zwraca ten antybiotyk a dostaje tylko 2 ml Ale jedno muszę stwierdzić że lepiej wygląda katar juz ją nie męczy przez co mniej kaszle teraz tylko,żeby to furczenie ustało :(przepraszam ,ze zboczyłam z tematu wątku

2013-02-25 14:23

Hej Monia u Emilki to nie będzie krztusiec,dostała kataru i kaszle teraz mokro bardzo.Męczy się bardzo biedulka moja o 17 idziemy do lekarza musi mi ją osłuchać czy jej się tam jakiś stan zapalny w oskrzelach nie robi.Jak wrócimy to edytuje posta , mam tylko nadzieję,że obejdzie się bez antybiotyku. No niestety Emileczka dostała antybiotyk osłuchowo jej zaczęło coś piszczeć w oskrzelach,lekarz stwierdził,że za długo to trwa i lepiej nie czekać aż rozwinie się coś poważniejszego,ale widząc jak ona się męczy to sama stwierdziłam ,że nie ma innego wyjścia.Wczoraj była strasznie biedna dobrze,że w nocy ładnie spała i piła.Dziś rano mi zwymiotowała jak jej zaczęłam podawać antybiotyk,później jakoś udało mi się podać resztę choć jeszcze kilka razy ją naciągło. Inhalujemy się nadal rano z mucosolvanu ,wieczorem z pulmicortu wieczorem już przy tym przysypia już działa na nią ten dzwięk usypiająco,dziewczyny trzymajcie za moją malutką by jej to przeszło i żeby już przestała się męczyć no....i poryczałam się:( choroby dzieci działają na mnie fatalnie tym bardziej,że starsza córeczka praktycznie nie chorowała,teraz jestem załamana,że Emileczkę tak to dopadło.Monika bardzo się cieszę,że u Was taka poprawa na prawdę się cieszę

2013-02-24 19:05

Własnie zastanawiam się jak tam mamunia u Was z tym krztuścem Ale długo się czeka na wyniki!!! Straszna niepewność. O stajni też nie słyszałam, ale chyba wolałabym taką stajnie znaleść niż leczyć lekami (jeśli byłoby to tak samo skuteczne oczywiście). U nas z inhalatorem bardzo duży postęp. Maseczki dalej nie da sobie założyć ale sama trzyma tą końcówkę do gardła i wkłada w nią język. U nas już po katarku - pomogły kropelki robione w aptece. Kaszelek też już za nami, zastanawiam się czy może to i zasługa tego inhalatora? Mamunia zainspirowałaś mnie zdjęciem swojej córeczki w tej pieluszcze wielorazowej!!! Obserwuje aukcje na allegro i raczej zdecyduje sie też na zakup :) Zdrowia dla córeczki!

2013-02-23 12:08

Kiedyś tak leczono krztuśca noszono dzieci w sumie nie tylko dzieci bo dorośli również na to chorują tam gdzie był koń:)Krztusiec,gruźlica nie panowały przez wiele lat teraz powracają:( Jak to pediatra stwierdził w końcu rodzice antyszczepionkowi ,którzy robią wszystko by nie zaszczepić swoich dzieci przerwali łańcuszek i choroby zaczynają powracać też ostatnio wspominał o tej stajni,ale mówił,ze teraz są nebulizatory i specjalne antybiotyki. W zeszłym roku u nas w przedszkolu panowała odra

2013-02-23 10:14

Mamunia zobaczysz, że wszystko będzie dobrze. Wiem, że jak człowiekowi coś siedzi w głowie to później męczy i czasem lepiej dla spokojności sprawdzić. Inhaluj małą i oklepuj ją, a jak nie to jeszcze do tej stajni:) szczerze to nie słyszałam o tym. O morskim powietrzu, jodzie to i owszem ale o stajni nic, a nic:)

2013-02-21 12:47

Właśnie lekarz nam zalecił teraz inhalacje z pulmicortu po inhalacji trzeba przemyć dziecku buzię bo to jak by nie było jest steryd.Emilka dalej wygląda jak zdrowa on dalej twierdzi ,że to nadwrażliwość po przebytej infekcji jednak dalej kaszle mało ale ma takie ataki.Dziś robiliśmy jej badanie na krztuśca jejku jak biedna płakała,pani do lewej rączki się źle wkuła musiała kłuć drugą mi serce pękało bo dziubała i dziubała wynik za 14 dni ,ale przynajmniej będzie wszysko jasne mam nadzieję,ze wyjdzie negatywnie wtedy odetchnę

2013-02-19 14:28

Ja również używam inhalatora i jestem bardzo zadowolona tyle, że ja do inhalacji używam Pulmikoru - na katar, lekki kaszel a jak dziecko zaczyna bardziej kaszleć to dodatkowo dodaję Berodual. Ostatnio maluszek mi kaszlał więc robiłam mu inhalacje i szybciutko przeszło. Wcześniej poruszany był temat zatkanego noska z którego nie dało się nic odciągnąć - Berodual skutecznie odblokowuje zatoki i pomaga upłynnić wydzielinę. Niestety i Pulmikor i Berodual są na receptę