Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (860 Wątki)

Łóżeczko turystyczne

Data utworzenia : 2013-02-04 11:36 | Ostatni komentarz 2019-03-18 23:03

Iwona

15343 Odsłony
131 Komentarze

Drodzy rodzice, co myślicie na temat łóżeczek turystycznych ?

2013-02-04 14:08

Ja polecam łóżeczko turystyczne na później jak już będzie smyk się sam przekręcał, bo dzieci w śnie wędrują po całym łóżeczku i dzięki turystecznemu nie trzeba do nich wstawać w nocy bo się np. nóżka zaklinowała. Mój zaczyna wstawać i na pewno łatwiej by mu było w drewnianym, ale w turystycznym przynajmniej ja nie muszę przy nim stać bo się nigdzie nie uderzy. Wiele koleżanek właśnie zmieniło łóżeczka drewniane na turystyczne jak maluchy podrosły. Nic się takiemu maluchowi w turystycznym w dzień też nie stanie jeśli na chwile go tam wsadzimy by się pobawił. Na początek jak najbardziej tradycyjne i fajna jest opcja szuflady, bo można schować pieluszki, chuseczki. Oczywiście łóżeczka turystyczne świetnie się sprawdzają do zabrania na wakacje czy do spania u dziadków.

2013-02-04 11:49

Ja jestem absolutnie na nie,przynajmniej te które ogladałam wydawały mi sie niepraktyczne i niestabilne.Według mnie najlepsze jest drewniane łózeczko,do tych turystycznych jakos niemam zaufania.Zresztą według mnie sama nazwa wskazuje że raczej jest to łożeczko przejściowe,słuzące np podczas wyjazdu z dzieckiem ale ja nie wyobrażam sobie kłaść w nim dziecko na codzień.Jedyny plus według mnie ze mozna je złozyc i schowac gdy ktos ma naprawde ograniczona przestrzeń w pokoju...Nie zdecydowalam sie na jego zakup i nie żałuje

2013-02-04 11:47

Jetem na etapie kupna takiego łóżeczka, gdyż zbliża nam się wyjazd do rodziny, oprócz tego będzie fajny na wyjazd na wakacje. Troszku o nich poczytałam i myślę, że jest to świetne rozwiązanie. Łóżeczka turystyczne doskonale sprawdzają się podczas podróży, mogą również służyć jako łóżeczka domowe lub kojce. Takie łóżeczka są bezpieczne, posiadają praktyczne dodatki, kieszenie na drobiazgi, niektóre otwierane na zamek boczne drzwiczki, mają ciekawą kolorystykę, zabezpieczają również łóżeczko przed samoczynnym złożeniem się. Są dla dzieci do ok. 15 kg. Mają jeszcze dodatkowo miękki materacyk, a także kółka z hamulcami. Dodatkowo łóżeczko takie można kupić z przewijakiem i torbą w kolorze łóżeczka. Niektóre zaś mają jeszcze funkcję bujania i regulowane położenie dna (2 poziomy).