Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (859 Wątki)

Sanki

Data utworzenia : 2013-10-15 09:31 | Ostatni komentarz 2017-12-27 22:37

konto usunięte

9076 Odsłony
80 Komentarze

Mamusie, zaczynają się nam w pogaduchach na ogólnym rozmowy o sankach, więc zakładam tutaj ten wątek. Jakie mamy, jakie chcemy mieć, jakie warto mieć. Start:)

2017-12-27 22:37

Super jest ta buda i stelaż który można pchać. Nasze sanki takiego nie mają, a szkoda.. Jeśli któraś chętna na podobne, to w Tesco jest konkurs z Nivea gdzie takowe można wygrać :)

2017-12-27 09:20

MJacek też fajny pomysł, grunt to kreatywność :) Anna fajne sanki, bardzo praktyczne. Szkoda tylko, że pogoda tak kiepsko dopisuje )

Konto usunięte

2017-12-11 12:31

lola102 tak, moim zdaniem są lekkie, ale przy tym porządne, bo jednak metalowe :) są w zestawie już z tym śpiworem i budką, ale wszystko można zdjąć i są pasy w zestawie :) tylko ze względu na te sanki czekam na śnieg :) Pozdrawiam

2017-12-08 17:17

Jeśli są z pasami to ekstra. Muszę kupić właśnie takie. Powiedz mi Anna czy te są sanki z tym spiworkiem i buda są metalowe?bo zdj mi się nie otwiera Czy są lekkie?

Konto usunięte

2017-12-08 14:56

My dostaliśmy w tym roku na urodziny małego takie sanki (dołączam zdjęcie). Jesteśmy już po jeździe próbnej i powiem szczerze, że są super :) sama bym takie chciała! Mają śpiwór, daszek i możne je pchać albo ciągnąć :) A śpiworek wykorzystujemy też do wózka. Naprawdę jak szukacie czegoś fajnego dla mniejszego dziecka to warto wziąć je pod uwagę. Cena ok 150 zł Pozdrawiam

2017-12-08 14:49

My nie mamy sanek z pasami. Ale w tym celu wykorzystałam długi pasek od torby podróżnej. Zapięłam z jednej strony oparcia, potem wkładam małego i zapinam z drugiej. Może to nie jest estetyczne i nie tak fajne jak te wbudowane pasy, ale na kilku razowy wypad na sanki myślę, że wystarczy :)

2017-12-08 14:27

Lola, jasne, że są sanki z pasami wystarczy na allegro poszukać :) Wg mnie najfajniejsze są drewniane takie, które mają oparcie, fajne są też ze śpiworkami, ale już drogie, a przecież spokojnie można samemu ubrać odpowiednio malucha. Na pewno są ogromną frajdą dla malucha, mam nadzieję, że spadnie trochę śniegu na święta:)

Konto usunięte

2017-12-07 06:36

Zawsze to jakiś pomysł i zamiast wózkiem to sankami na spacer