Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (587 Wątki)

Jak wybrać nianię dla dziecka?

Data utworzenia : 2017-05-03 11:04 | Ostatni komentarz 2022-11-07 14:22

Redakcja LOVI

4460 Odsłony
62 Komentarze

Jeśli wracasz do pracy i zdecydowałaś się zatrudnić do opieki nad dzieckiem nianię – ten artykuł jest dla Ciebie.

2022-09-28 15:02

No właśnie nie każdy ma taką możliwość żeby zostawić u najbliższych Ja też mam mam taką sytuację ale na szczęście jakoś się zgadujemy z opieką razem z partnerem. Ale jakbym miała wybierać nianię to chciałabym najpierw w zasięgnąć porady kogoś znajomego kto na przykład korzystał z usług niani jeżeli nie miałabym takiej osoby to szukałabym opinii jakieś spotkania z tą osobą adaptacja żeby dziecko się zapoznała z osobą, żeby je zaakceptowało żebym zobaczyła jak osoba z dzieckiem spędza czas więc na początku to na pewno chciałabym spędzić czas z nianią i z dzieckiem a później ewentualnie zostawiać

2022-09-28 14:32

@MamaKasi I @[email protected] macie na myśli tą stronę: https://niania.pl/oferty?qy=k 

 U mnie odpada babcia, rodzina ( po 1 za daleko, a nawet jakby była blisko, to wydaje mi się, że nie ma sensu z rodziną robić "interesów"), wolę zatrudnić osobę, która zawodowo sie tym zajmuje, posiada wiedzę z etapów rozwoju dziecka, jest kreatywna, zaangażowana, lubi to co robi i jest to jej pasja, a nie przykry obowiązek. Weszłam na tą stronę i nianie niektóre mają bardzo ciekawe profile, skontaktowałam się też z obsługą serwisu i powiedzieli mi, że podczas wyboru niani mogę kierować się zamieszczonymi referencjami, bo są one weryfikowane przez pracowników tego serwisu i wtedy publikowane. 

2022-09-27 21:23

Jestem też tego zdania zostawiam synków najczęściej pod opieką babci czy prababci ewentualnie cioci nigdy obcych

2022-09-27 17:52

Ja bym się bała zostawić z kimś obcym dziecko wolałabym żeby ktoś z rodziny nawet odpłatnie siedział mi z dzieckiem czy bliska znajoma albo znajomy niż kogoś obcego jednak różni są ludzie nie raz się ogląda w tv co się dzieje i do czego zdolni są ludzie 

2022-09-27 17:23

Ja korzystałam z serwisu niania.pl i znalazłam super nianię. Jest z nami od pół roku i nie wyobrażam sobie jej nie mieć. Tak, niania to wydatek, ale jaki spokoj dla rodziców i wsparcie, zwłaszcza dla mnie, gdzie jestem mamą po raz pierwszy. Ja szukałam niani w ten sposób, że dodałam ogłoszenie i czekałam aż nianie same się zgłoszą. Miałam chyba ok 10 ofert. 

2022-09-27 14:28

Osobiście szukałabym niani z polecenia znajomych czy rodziny bo do obcych nie mam zaufania. Nigdy nie wiadomo na kogo się trafi. Niania to dziś niezły wydatek przede wszystkim powinna mieć podejście do dzieci i doświadczenie w pracy z dziećmi

2022-09-27 14:16

Jak ktoś mieszka z dala od rodziny i nie ma nikogo bliskiego to chyba jedyną opcją jest niania. Nie ukrywam, że stoję przed wyborem pierwszej niani i zaczęłam korzystać ze strony Niania.pl, znacie tą stronę? korzystałyście? wydaje się sensowana, bo w moim mieście sporo niań się ogłasza, fajnie to wygląda, i niektóre mają referencje na profilu. Czytałam różne opinie, może macie jakieś doświadczenia z tym serwisem? 

2022-08-25 08:02

może babcia?