Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (587 Wątki)

Zdjęcia dzieci w sieci

Data utworzenia : 2015-08-03 18:47 | Ostatni komentarz 2016-12-02 20:52

Redakcja LOVI

10774 Odsłony
187 Komentarze

Nie ma nic dziwnego w tym, że rodzice lubią chwalić się swoimi dziećmi. W dobie internetu często robią to za pomocą mediów społecznościowych, chętnie publikując na swoich profilach zdjęcia pociech. Przeczytajcie, czy to bezpieczne i jakich treści lepiej nie upubliczniać.

2016-12-02 20:52

Ja należę do osób, które nie mają nawet Facebooka. Jeśli chodzi o zdjęcia dzieci w sieci to z całym szacunkiem ale jak dla mnie wrzucanie miliona zdjęć jest delikatną przesadą. Nie wspominając już o zdjęciach dzieci na golaska. Nigdy nie wiadomo kto te zdjęcia ogląda. Tyle jest teraz pedofili po co umieszczać takie zdjęcia? No i poza tym to co raz zostanie wrzucone do sieci zostaje w niej na zawsze... Więc nie chciałabym, żeby kiedyś mój Syn zobaczył jakieś zdjęcia, którego będzie się wstydził. Ja robię zdjęcia swojego Synka ale to ma być pamiątka dla mnie a nie dla całego świata.

2016-12-02 12:59

Ja również podchodzę do tegp sceptycznie, w rodzinie męża był tatuś który wstawił zdjęcie synka calkiem na golaska pluskajacego się w wodzie, po naklonieniu przez rodzinę na szczęście usunął z FB... Ja jestem za ochroną dzieci w sieci i sama nie wstawiam wcale zdjęć swojej córki, dla mnie nie ma potrzeby się chwalić wszystkim wokół ale każdy zrobi jak uważa.

2016-12-02 11:54

Ja tez nie chcialabym sie chwalic, ale przeciez nie wplyniemy na innych rodzicow :) dlatego napisalam ze niech robią co chca, bo to ich decyzje i ich dzieci. tez nie jestem z atym, ale co my mozemy? tylko cos napisac, skrytykowac...a inni i tak beda robic swoje

2016-12-01 13:54

Natka, może masz racje ale to są tak intymne momenty w życiu, że nie chciałabym się nimi chwalić z innymi...bo to za bardzo prywatne rzeczy jak dla mnie...ale widocznie nie dla wszystkich.

2016-12-01 13:33

Tak Natka niech sie chwala pół nagimi fotkami dzieci w sieci , co tam , przeciez to nic zlego .... Moim zdaniem trzeba szanować siebie , swoje dzieci i rodzine . pochwalic to sie mozna samochodem ...

2016-12-01 11:25

A ja mysle ze niektorzy rodzice s atak dumni ze po prostu chca sie pochwalic i juz :) I niech robią co chcą, ich dzieci, ich zycie, ich zdjecia ;)

2016-11-30 23:37

to chyba wynika z niedowartosciowania, jesli na co dzien nie ma kto nam komplementów prawic to szukamy lajków w sieci od obcych osób

2016-11-30 23:13

Intymne chwile z porodówki powinny byc tylko dla mamy i ojca a nie pokazywane całemu światu ;/ nigdy nie dodałabym takiego zdjęcia na fb i mój mąz tym bardziej bo on w ogóle jest przeciwny tej całej sieci internetowej hihi ;)