Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (586 Wątki)

Urlopy rodzicielskie w 2015 roku

Data utworzenia : 2015-03-02 14:18 | Ostatni komentarz 2015-05-05 12:39

Redakcja LOVI

7009 Odsłony
42 Komentarze

Jeśli pracujesz na etacie i spodziewasz się dziecka lub jesteś świeżo upieczonym rodzicem, dowiedz się, jaki urlop Ci przysługuje, jak długo trwa i czy jest płatny.

2015-03-02 17:12

Ja w tej chwili jestem na urlopie macierzynskim:) jeszcze zostalo niecale 4miesiace, a pozniej bezrobocie, gdyz umowe o prace mialam do dnia urodzenia dziecka:)

2015-03-02 14:23

przy pierwszej córce ja korzystałam z urlopu macierzyńskiego i dodatkowego, czyli spędziłam z córką rok czasu, a tatuś zabrał 2 tygodnie ojcowskiego...teraz przy drugiej też korzystam z rocznego macierzyńskiego, a tatuś będzie brał urlop ojcowski...bardzo się cieszę, że został ten czas przy którym matka może zostać z dzieckiem wydłużony do roku czasu i jest on normalnie płatny...myśmy z mężem postanowili, że przez cały ten czas będziemy zasiłek pobierać w wysokości 80%, żeby nie było nagłego ucięcia dochodów ze 100% do 60%...z wychowawczego niestety nie będę mogła skorzystać bo nie możemy sobie na to pozwolić ze względów finansowych, a szkoda bo chętnie bym jeszcze została z dziewczynkami w domu :(