Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (587 Wątki)

Ojcowski Baby Blues

Data utworzenia : 2015-02-03 12:28 | Ostatni komentarz 2015-02-11 18:05

SasiaS

5956 Odsłony
65 Komentarze

Tyle się mówi o Baby Blues'ie matek. Ale coraz częściej mówi się także o ojcowskim baby bluesie, które przypada na 5 - 10 %p ojców. Natomiast aż 62% ojców odczuwa przygnębienie w ciągu pierwszych czterech miesięcy życia dziecka. Można zauważyć , że ojcowie zmierzają się z : - Poczucie utraty wolności - Znużeniem opieką nad maluchem -Brak kontroli nad aktualną sytuacją -Odrzuceniem przez partnerkę -Strach przed problemami finansowymi Drogie mamusie, czy Waszych partnerów , mężów dotknął Ojcowski Baby Blues? A może któryś tato wypowie się jak zmieniło się jego życie po przyjściu na świat swojego dziecka? :)

2015-02-11 18:05

Zosiu chyba nie damy rady chyba ze przed samym porodem ale nie wiem jak sobie wtedy poradze z przeniesieniem tych wszystkich rzeczy i uporzadkowaniem w nowym domu by jakos wszystko mialo rece i nogi. Moze moze, choc czasu do porodu coraz mniej a jeszcze wyprawka dla bejbi nie skompletowana, jeszcze troche kasy pojdzie... takze w lutym to moge zapomniec, na poczatku marca pewnie zainwestujemy w kuchenke i okap i w polowie marca udalo by sie kupic naroznik do salonu i tu jestesmy na krancu czyli porod za chwile Ale ciagle nie wiadomo kiedy :) Modle sie o to zeby sie udalo, zebym wrocila ze szpitala juz do swojego mieszkania ale kto to wie jak sie ulozy... Asiu moje libido tez troszke sie uspokoilo bo jak juz mowilam chce ale mi sie nie chce :) Wsumie to mamy poltora tyg przerwy a juz za tym tesknie :) Jak juz mowa o jadrach to i ja :D Był sobie Pan, którego od jakiegoś czasu strasznie bolała głowa. Na początku wytrzymywał, jechał na tabletkach, ale po jakimś czasie już nie mógł. Poszedł do lekarza. Ten go zbadał, obejrzał i mówi: - No cóż, wiem jak pana wyleczyć, ale będzie to wymagało usunięcia jader. Ma pan bardzo rzadki przypadek naciskania jąder na podstawę kręgosłupa. Nacisk powoduje ból głowy. Jednym sposobem przyniesienia panu ulgi jest usuniecie jader. Co pan na to? Pan zbladł i myśli. Jak to będzie bez jader no i w ogóle... Jednak doszedł do wniosku, że z takim bólem głowy to nie da rady żyć i postanowił "iść pod nóż". Mija kilka dni po zabiegu, głowa już nie boli. Jednak czul, że bezpowrotnie stracił coś ważnego... Postanowił sobie to, przynajmniej tymczasowo, zrekompensować nowym ciuchem. Wchodzi do sklepu i mówi: - Chce nowy garnitur! Sprzedawca zmierzył go wzrokiem i mówi: - Rozmiar 44? - Tak, skąd pan wiedział? - To moja praca... Pan przymierzył, pasuje idealnie! - Może do tego nowa koszula? - Niech będzie. - Rozmiar 37? - Tak, skąd pan wiedział? - To moja praca... Gościu założył koszule, leży jak ulał. - To może jeszcze nowe buty? - A niech będą nowe buty. - Rozmiar 8,5? - Tak, skąd pan wiedział? - To moja praca... Pan przymierza buty, są idealnie dopasowane. - No to może nowe slipki? Chwila wahania... - Jasne, przecież przydadzą mi się nowe slipki. - Rozmiar 36? - Ostatnio nosiłem 34... - Nie mógł pan nosić 34. Powodowałyby ucisk jąder na podstawę kręgosłupa i miałby pan cholerny ból głowy...

2015-02-11 17:34

Dalej temat seksu.. :P No Ok.. :) Niunia podobnie do Ciebie, gdybym faceta nie poznała, to temat seksu mógłby dla mnie nie istnieć. Teraz jest,ok.. Ale czasem mam takie dni że gdzieś mnie szczyka i już nie.. I Juz moje libido idize w dół.. A najbardziej, jak mam burze hormonalną i przychodzi koleżanka która sobie żartuje, że mój mąż mógłby być od niej mężem :P Wtedy juz jest po ptokach xD U mnie jest chwila moment nietaktownej dla mnie sytuacji i już po wszystkim :)) A propo kawałów :P Mi sie spomniał ten xD :) Przychodzi facet do lekarza: - Panie doktorze jedno jądro mam sine. Lekarz popatrzył i mówi: - Hmm.. To ewidentnie rak, na NFZ jądro wytniemy, Prywatnie zobaczymy co się da zrobić. - Facet był bez kasy więc zgodził się na Amputację. -Po tygodniu przychodzi i mówi -Doktorze drugie jądro mam sine ! Na to Doktor na NFZ czy prywatnie?? -Facet zdenerwowany, że znowu mu wytną drugie jądro zgodził się leczyć prywatnie. - Doktor: No to jak prywatnie to proszę sobie zmienić spodnie bo panu farbują na niebiesko :PP

2015-02-11 17:17

Iza to się nazywają niesprzyjające okoliczności :( ale kto wie może jeszcze przed porodem będzie Wam dane. Ja może maniaczką seksu nie jestem, ale też bym nie umiała bez. Z serialu pytanie: gdybyś musiał wybrać "seks czy jedzenie?". To z serialu przyjaciele bo tu jestem całkowitą maniaczką :D Kawał znam i żeby biedni mężczyźni wiedzieli jak daleko mu do prawdy :)

2015-02-11 10:59

Zosiu tak bylo przespalam sie w dzien ale wieczorem zanim zdarzylam polozyc sie do lozka moj maz juz spal ;D Biedaczek przyjechal z ogromnym bolem glowy z pracy i padl juz o 19. Nie meczylam go juz bo i tak zacharowuje sie na smierc :) A mialam naprawde takie szczere checi :D Asiu cos musi w tym byc ;D Kropka kobiety nie lubia sexu? :) Hmm przyznam szczerze zanim poznalam meza mogl dla mnie nie istniec :) Nie znosilam nie lubilam moglo go nie byc :) A Ale od kad maz mnie urzekl tak nie wyobrazam sobie zycia bez seksu czasami mi sie wydaje ze mam czesciej ochote niz on sam mimo tego ze jest facetem :D A ten kawal slyszalam :) Ostatnio nawet opowiadalam go znajomej jak mowila o tym ze maz juz 5 miesiecy nie chce sie z nia kochac bo sie boi o dziecko. :)

2015-02-10 22:46

Ojeju jakie tu ciekawe tematy lecą, ale się uśmiałam czytając was :)Wy małpy i mówią, że baby nie lubią sexu haha:) a znacie ten kawał : Bliźniaki siędzą u mamy w brzuchu. Jeden się zdrzemnął,a gdy się zbudził,brat mówi do niego Jak spałeś to stwórca tu zaglądał Wiec Asiu jak Igorek spał to nie miał mu kto powiedzieć, że stwórca do niego zaglądał :P

2015-02-10 22:38

Hahahaha :D Podejrzane Asia ;p I nie zwalaj na nas ;p

2015-02-10 22:28

Kurde, mam wrażenie że co zakładam jakiś wątek to sprowadza on sie do seksu... Ja nie jestem absolutnie nimfomanką:D xD Wszystko z umiarem.. :P Ale widze, że lubicie pisac na te tematy :P

2015-02-10 21:42

Ja miałam właśnie straszną ochotę już w połogu! Ale sumiennie odczekałam 6 tygodni, poszłam na kontrolę, okazało się, że wszystko jest ok, więc zaczęliśmy działać. No i cóż.... jest inaczej....