Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (587 Wątki)

Mama z wadą wzroku.

Data utworzenia : 2013-08-02 16:52 | Ostatni komentarz 2024-03-24 23:00

K.Filarowska

6469 Odsłony
42 Komentarze

Mam problem z oczami. Od porodu zaczęła boleć mnie głowa, średnio co tydzień przez parę dni, przy czym żadne leki nie pomagały. Minęło już 10 miesięcy i jest coraz gorzej. Widzę bardzo mało i bardzo kiepsko, okulary nie pomagają, wszystko mi się rozmazuje, czasami nie potrafię nawet "trafić" w drzwi i obijam się o ściany. Byłam u neurologa, który dał mi skierowanie na rezonans z kontrastem ( na kasę chorych najbliższy termin- koniec stycznia) i w środę poszłam do okulisty, który powiedział że zasięg wzroku mam do 1m i czytając z bliska chwilami zeza rozbieżnego, nie był w stanie dobrać mi żadnych okularów, powiedział że jaskry póki co nie ma (ciśnienie w oku w normie) i że powinnam zrobić rezonans. Mam możliwość położenia się na oddział neurologiczny, w celu zrobienia wszystkich badań w tym rezonansu, a mój synek? Mogę zawieźć go na tydzień do taty. Bardzo się martwię, czy sobie poradzą, czy ja wytrzymam tydzień bez mojego aniołka? Jest mi bardzo smutno. Nie wiem co robić.

2013-08-02 22:13

Zgadzam się z dariolką. Powinnaś mimo wszystko pomyśleć o sobie i zrobić ten rezonans, bo jednak wzrok jest bardzo ważny. Tata na pewno sobie poradzi. Musi. Mam nadzieję, że to nic poważnego.

2013-08-02 20:27

Kurcze to nie ciekawie. Ale może warto poświęcić ten jeden tydzień a zrobią Ci wszystkie badania,niż czekać tyle na rezonans i się martwić. I nic się nie martw czy sobie poradzą,bo na pewno dadzą radę.