Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (587 Wątki)

Makijaż w domu

Data utworzenia : 2018-01-11 20:21 | Ostatni komentarz 2024-04-26 12:42

Kinga666

2284 Odsłony
66 Komentarze

Hej Mamusie. Postanowiłam założyć taki luźniejszy post bo ciekawi mnie pewna kwestia. Malujecie się w domu każdego dnia? Ostatnio rozmawiałam z pewną dziewczyną. Od słowa do słowa i zmiana tematu. Powiedziałam że jestem blogerką urodową. Ona od razu mi napisała : "To pewnie codziennie wstajesz rano i robisz perfekcyjny makijaż". Szczerzę mówiąc nie pamiętam kiedy zrobiłam sobie makijaź bez powodu, nawet przed ciążą w ciągu dnia malowałam się kiedy chciałam zrobić sobie sesję na bloga np. Wiem że makijaż mojej cerze nie pomoże ale nie raz zastanawiałam się czy może nie lepiej czasami się pomalować ot tak. Co o tym myślicie? Znajdujecie czas i chęci na makijaż w ciągu dnia?

2018-01-12 13:38

Maluję się, gdy wychodzę, czy mamy gości, przyznam, że tak sama dla siebie czy męża bez powodu nie maluję się, bo zwyczajnie mi się nie chce, a i też uważam, że im dłużej skora oddycha bez kosmetyków tym lepiej.

2018-01-11 23:45

Odpiszę Ci jako pierwsza:) bloga nie prowadzę co prawda, ale maluket się. Nie robię tego każdego dnia, bo mi się nie chce, ale na 7 dni w tygodniu 4 maluję tylko oczy i 1 dnia maluję całą buzię. Lubię dobrze wyglądać dla siebie, patrzę w lustro i się cieszę, że się sobie podobam. Wiadomo, makijaż to dodatek, ale jak nie podkreślę oka, to go nie widać, a wiadomo, że foka bez oka to tylko "f"... :D małż twierdzi, że nie muszę, ale jak siee nie maluję to podupadam psychicznie i wiem, że muszę coś ze sobą zrobić.