Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2187 Wątki)

Zgaga w ciąży

Data utworzenia : 2013-01-16 11:48 | Ostatni komentarz 2023-06-14 05:13

Konto usunięte

85136 Odsłony
1942 Komentarze

Też was w ciąży tak męczyła? Jakie miałyście sposoby? ----- Dziewczyny jestem w końcówce ciąży, i mam okropną zgage, bardzo jest to uciążliwe.. Gdzieś na jakimś forum czytałam o mleku że pomaga, mi niestety nie. :( Macie jakieś inne sposoby?

2015-03-22 19:21

Ja już czuję, że moja córcia ma charakter po mojej mamie :D Wszystko robi mi na przekór - chce spać to ona postanawia robić przemeblowanie w moim brzuchu - kupuję śledzika, to ona wtedy stwierdza, że go nie chce i kazda proba zjedzenia rybki kończy się w ubikacji - nie ma w domu śledzika, to ona wtedy chce go koniecznie i spać mi nie daje, takie robi mi smaka - słyszy znajomy głos - postanawia mi naprzeć tak na brzuch, że ledwo mi skóra nie pęknie - słyszy muzykę to pląsa we wszystkie możliwe strony, tak że zgaga i bezduch to wtedy norma I ja i mąż jesteśmy spokojnymi ludźmi, naprawdę nie wiem skąd w niej taki temperament, ale czuję że będzie ukochaną wnusią babci, która też wszędzie nosi i wszystko wie najlepiej :P

2015-03-22 18:35

Oh to moj syn bedzie rozrabiakiem

2015-03-22 08:58

Jak nasz brzdąc będzie taki spokojny, jak moja ciąża, to ja jestem jak najbardziej za :).

2015-03-21 12:11

oczywiście, że to nie zależy głównie od tego jacy byli rodzicie wszystko może pójść nawet po dziadkach, lub zależy też czy jest spokojna ciąża

2015-03-21 08:53

To chyba Xaniab nie ma znaczenia. Ja ponoć byłam spokojnym dzieckiem, podobnie jak mój partner. Mam nadzieję, że nasze dzieciątko też takie będzie, ale nie jest tak, że ślepo w to wierzę.

2015-03-20 19:11

ja i moj narzeczony bylismy niespokojnymi maluchami i obawialam sie ze trafi mi sie taki sam agent, no, ale trafila mi sie calkowita anielica;)

2015-03-20 19:09

Od kad zaszlam w ciaze moja mama ciagle powtarza mi ze zyczy mi takich dzieci jakimi bylam ja i brat :) W nocy budzilismy sie tylko raz na jedzenie ale tez nie zawsze i w dzien bylismy obydwoje spioszkami a nawet jak sie obudzilismy to bez placzu i kwekow ze mama mama czasem nie wiedziala ze juz nie spimy :) ale faktycznie pamietam ze tak bylo a moj brat jak juz troche podrusl i sie obudzil to lezal w lozeczku i cos gaworzyl sam do siebie :) nie pamietam zeby jakos specjalnie sie darl czy plakal, byl naprawde spokojnym maluchem :)

2015-03-20 19:04

niunia mi tez mowili ze nie pospie jak urodze ze mam sie wyspac poki nie urodzilam, a jak jest? przesypiam 6pelnychj godzin plus do tego jedna drzemka, zyc nie umierac;) moze tez Ci się trafi taki spioszek;)