Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2193 Wątki)

Zgaga w ciąży

Data utworzenia : 2013-01-16 11:48 | Ostatni komentarz 2023-06-14 05:13

Konto usunięte

85292 Odsłony
1942 Komentarze

Też was w ciąży tak męczyła? Jakie miałyście sposoby? ----- Dziewczyny jestem w końcówce ciąży, i mam okropną zgage, bardzo jest to uciążliwe.. Gdzieś na jakimś forum czytałam o mleku że pomaga, mi niestety nie. :( Macie jakieś inne sposoby?

2016-01-24 11:32

Jogurt naturalny, ciepłe mleko i migdały :)

2016-01-21 14:43

Bo wszystko co miętowe może pomóc. Tak samo w Alugastrinie też jest wyczuwalna mięta, mnie to tylko pomagało, ale też na chwilę, no i musiałam trochę tego mleczka wypić, bo pomogło, a cenowo to prawie 20 zl, mnóstwo pienędzy na to bym musiała wydać, więc nauczyłam się żyć ze zgagą :p

2016-01-20 22:22

Żadnych jogurtów, o nie nie...mnie pomagał tylko apteczny środek Rennie. Jest bezpieczny w ciąży..

2016-01-17 14:59

mnie praktycznie nic nie pomagało a tym bardziej wszystkie dostępne środki na zgagę. całą ciążę miałam spokój ale jak dopadło mnie w 9 msc ciąży to chodziłam cały czas ze zgagą ;/ raz mąż dał mi miętowego cukierka Halls i powiem że tego typu cukierki mi pomagały :) co prawda nie na jakoś długo ale zawsze coś

2016-01-17 14:42

Angel i co pomaga ci ten głęboki oddech na zgage??? Lenka jasne ze tak kiedy byłam wciazy z pierwszym dzieckiem zgaga paliła mnie nie milosirnie końcem ciąży zwłaszcza w koło godzinach 23.00 w nocy a lubią łam podjadać do tego syta kolacja zero ruchu i zgaga murowana tym bardziej ze przy pierwszej ciąży miałam dużo leżeć bo miałam zagrożoną ciążę. .. I dość wysoko była ta ciaza synek zaś był nisko umiejscowiony i tutaj już tak się nie najada łam wieczorami ogólnie ta ciaza była przeciwieństwem pierwszej mało jadłam nie miałam bardzo apetytu odrzucało mię na mięso dałam więcej nabiału niż samego mięsa .. raz bądź 2 razy miałam delikatna zgage pod koniec ciąży nic więcej ...

2016-01-17 14:27

Męczyła i to strasznie ... Pod koniec juz nic nie pomagało jedynie zimne mleko z lodówki na chwile łagodziło zgagę. Ogólnie na początku pomagało chrupanie migdałów oraz marchewki.

2016-01-17 09:50

Jest to dziwne uczucie.Na początku nawet nie wiedziałam,że to zgaga. Dopadała mnie zwłaszcza jak leżałam.Mój sposób to głębokie oddychanie!

2016-01-14 15:14

powiem Wam, że ja się nauczylam żyć ze zgagą... Męczyła mnie o różnych porach, ale najczęściej wieczorem. Nawet mąż się dziwił, że daję radę