Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2259 Wątki)

Przyszłe mamusie sierpień 2014

Data utworzenia : 2014-03-15 18:50 | Ostatni komentarz 2014-08-23 13:58

kotakota

11485 Odsłony
113 Komentarze

Halo halo czy jest tu jeszcze jakaś sierpniowa mamusia?

2014-06-08 20:35

No to możemy sobie ręce podać wiesz. Ja mam migreny od 23 lat, ale to w takim razie zapraszam cię tutaj: http://lovi.pl/pl/forum/11/2377/1 na dalsze rozmowy o tym paskudztwie :)

2014-06-08 16:22

Jeśli chodzi o migreny to na szczęście bez aury, za to z całą resztą: światłowstręt, zapachowstręt, dźwiękowstręt nawet mężowstręt :) no i plus mdłości i wymioty :( Jeśli chodzi o wpływ diety na moje migreny, to ponieważ mam jej generalnie od 15 lat to wszystko już przeszłam i wszystko już przetestowałam i niestety ostała mi się sama farmakologia :( z której teraz z racji ciąży połowa moich magicznych tableteczek wpadła plus migreny same w sobie się nasiliły i klops ; (

2014-06-08 14:13

GosiaDr a czy ty jadasz cytrusy, czekoladę i żółte sery teraz? Jeśli tak to odstaw i zobaczysz co będzie się działo. Współczuję migren z całego serca.

2014-06-08 11:56

Gosiu migreny?? brrrrr... z aurą powiedz mi i wymiotami??? bardzo Ci współczuję! u mnie ODPUKAĆ w ciąży sie cofnęły! nie miałam ani razu!!! ja teraz też tak mam,że mała się rozpycha nawet jak chodzę :D nie raz idę ulicą i czuję,jak mi brzuch skacze :D musi to śmiesznie wyglądać! ale u mnie nie jest to bolesne,przez to może że mała leży główką do góry i tak nie ma w co za bardzo kopać :) bynajmniej żebra i żołądek odpadają na całe szczęście :D Ja jestem na etapie pranie ciuszków! zostanie mi jeszcze prasowanie i kupienie kilku drobiazgów,bo chyba jeszcze nie mam wszystkiego :D ale wiem,gdzie będę rodzić :D zdecydowałam już dawno :)

2014-06-08 00:16

My czekamy na chłopca - Witusia :) Młody już od 24 tygodnia leży główką w dół, ale jest mega aktywny: kręci się wokół własnej osi i czasem też jednocześnie prostuje łapki i nóżki i tez mam wrażenie że jeszcze raz i moja skóra tego nie wytrzyma. Od jakiś 2 tygodni czuję jego kopanie też jak chodzę. Wcześniej tylko siedząc czy leżąc. wstyd mi ulicą czasem iść, bo jak dostanę takiego solidnego kopa to aż się zginam wpół :( no i oczywiście odliczam juz do rozwiązania.. czuję się co prawda nieźle, ale źle mi się śpi, tak jak Wam dokucza mi kręgosłup a do kompletu miewam okropne migreny, które niestety w ciąży mi się na tyle nasiliły, że aż przez nie wylądowałam na zwolnieniu :( Pozatym kończę kompletowanie wyprawki i próbuję się zdecydować gdzie chcę rodzic :)

2014-06-06 19:53

Koncze 29 tydzien:-) Mój chłopczyk z kolei jest dosc spokojnym dzieckiem, w ciagu dnia niewiele sie rusza, w nocy troszke wiecej.

2014-06-06 18:05

A może,kto wie :)to który masz tydzień? bo ja zaczynam 32 :D młoda już duża i fika bardzo często! jeszcze nigdy nie była tak aktywna.. teraz zaczyna w każdej chwili,jak tylko usiąde albo się położę! cały brzuch mi się podnosi! wygląda to tak,jak by się przeciągała! czasem rączki do góry sie wyciągają i jednocześnie nóżki na dole :) a ja mam wrażenie,że skóra na brzuchu mi popęka :D

2014-06-06 17:57

Odliczam juz dni do rozwiązania. Wydaje mi sie ze to niekoniecznie zebra mnie bola od kopania, bo malutki nie kopie mnie za wiele a zebra bola mnie bez przerwy. Moze mój chłopczyk ułożony jest w tym miejscu.