Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2195 Wątki)

Ginekolog kobieta czy mężczyzna?

Data utworzenia : 2013-01-15 22:48 | Ostatni komentarz 2023-02-27 08:55

Konto usunięte

80014 Odsłony
2243 Komentarze

Kogo wybrałyscie? jaka byla wasza opinia na temat ginekologa? czy zmieniłybyście na innego?

2013-01-27 08:43

Mężczyzna jest bardziej delikatny od Kobiety... Mój Gin jest Mężczyzną, i póki co, zostanę przy nim.. ;)

2013-01-27 00:06

najpierw chodziłam na nfz , ale w 3 miesiacu przeniosłam sie na prywatnego.Wybrałam mężczyznę u którego leczyła się moja mama jeszcze , a który przyjmował mnie na świat.Bardzo dobry specjalista .to chyba nie miejsce na takie opowieści , ale wzruszyłam się ,gdy podczas cesarki mimo, że nie miał dyżuru wtedy przyjechał do szpitala i obserwował cc przez szybę. Gdy było po wszystkim i leżałam przy pokoju pielęgniarek i płakałam z bólu gdy wszystko sie obkurczało po kroplówce, to przyszedł do mnie i przez dobre kilka minut trzymał mnie za rękę mówiąc , że wszystko będzie ok. A przy wyjściu ze szpitala kiedy ordynator spytał u kogo sie leczę i gdy otrzymał odpowiedż usłyszałam ,że mój ginek dzwonił kilka razy i pytał o samopoczucie moje i dziecka. To chyba takie staroświeckie podejście do pacjenta , albo się mylę.

2013-01-26 12:19

dla mnie płeć nie ma znaczenia. To czy są delikatni czy nie zależy od nich samych. Nigdy nie narzekałam, do puki nie trafiłam na patologię i lekarz, który mnie przyjmował tak mnie badał łapami, że myślałam, że zaraz urodzę... a na patologię trafiłam z powodu cukrzycy... grry jak sobie go przypomnę to masakra. Takze nie ma co się zrażać do jakiej kolwiek płci... tak jak każdy człowiek jest inny taki i każdy lekarz niezależnie od płci ...

2013-01-22 15:58

Ja również wolę chodzić do mężczyzny. Nie wiem czemu, ale mniej się wtedy krępuje:) Mój lekarz świetnie poprowadził ciąże. Nie przyjmował porodu, ale i tak jestem bardzo zadowolona, gdyż wszystko przebiegło bez problemu. Faktem jest, że koszt wizyty powalał na kolana, szczególnie kiedy byłam już na zwolnieniu i musiałam chodzić co 28 dni. Ale myślę, że z kolejną ciążą wrócimy do Pana Doktora:) Zaufałam mu - a to chyba najważniejsze.

2013-01-22 15:49

męszczyzna do tego jeszcze ordynator szpitala nie zamienila bym go nikogo innego..;)

2013-01-19 17:39

zdecydowanie mężczyzna :)

2013-01-17 19:51

Żona chodziła do faceta, nie było to dla mnie dziwne, wcześniej kobieta ginekolog okaząła się niezbyt delikatna i żona się zraziła

2013-01-17 18:52

ja byłam u kobiety, ale jej wiedza i niestety niedeliktność sprawiły że zmnieniłam gin na faceta i nie żałuję. Miły, kompetentny. Odpowiada na każde pytanie i nie raz ani nie dwa sam zadawał, nie patrzy co chwila na zegarek tylko poświęca tyle czasu ile było mi potrzeba. Cierpliwy, potrafił mi wyjasniać po dwa razy działenie danego leku i rozwiewał wątpliwości a nie należe do łatwych pacjentów.