Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2195 Wątki)

Ginekolog kobieta czy mężczyzna?

Data utworzenia : 2013-01-15 22:48 | Ostatni komentarz 2023-02-27 08:55

Konto usunięte

80008 Odsłony
2243 Komentarze

Kogo wybrałyscie? jaka byla wasza opinia na temat ginekologa? czy zmieniłybyście na innego?

2013-02-25 16:48

Ja od pierwszej wizyty chodzę tylko do kobiety i do prowadzenia ciąży też wybrałam kobietę. Myślę, że matka matkę najlepiej rozumie. Ale nie mam porównania bo nie była u mężczyzny dlatego nie neguje panów doktorów.

2013-02-05 16:34

Ja chodzę od lat do kobiety, nie byłam jeszcze u mężczyzny.

2013-02-05 06:19

niestety u mnie w mieście Panie ginekolog też nie należą do najprzyjeniejszych, ale nawet nie o to chodzi bo gdyby wykazywały sie profesjonalizmem i dobrą wiedzą ze swojego zakresu to bym chodziła, ale one niestety wszystko segreują do jednego worka. Opini tez nie mją najlepszych więć to nie jest tylko moje odczucie. Poszłam do ginekologa, któy ne ma żadnej wystawionej opini, okazał sie strzałem w 10! ma czas, długo bada i jeszcze więcj pytań zadaje, problem zdrowotny odkrył na pierwszej wizycie, zlecił dodatkowe badania, potem wystarczyły jeszcze 2 wizyty i po kłopocie. Później dopiero rozejrzałam sie po pokoju, a tak niezliczona ilość dyplomów i PL i zagranicznych a na pieczątce widnieje napis dr nauk medycznych, do tego niezwykle skromny facet, starszy nota bene.

2013-02-04 21:48

Ja osobiście chodzę do faceta - i jestem bardzo zadowolona. W rozmowach konkretny, bardzo miły i przy badaniu delikatny. Wszystko na spokojnie tłumaczy i co najważniejsze słucha co ma się do powiedzenia. A z drugiej strony, znajoma trafiła kiedyś na kobietę ginekologa, która badała ją z ogromnymi pierścionkami na palcach (nie zakładając rękawiczek) - TRAGEDIA!

2013-02-04 18:09

W sumie co za różnica ważne aby się dogadywać z lekarzem. A wiadomo, ze jak coś nie pasuje to trzeba zmieniić/

2013-02-03 13:51

teraz musiałam iść sobie powtórzyć tabletki do Pani ginekolog ale niezbyt miło się u niej czułam

2013-02-03 13:49

ja nie bylam u kobiety, nie mam porównania ale zalezy na kogo sie trafi

2013-02-03 13:10

Zdecydowanie mężczyzna-powiem szczerze ze do kobiety nie pojde nigdy wicej.Byłam 2 razy badana przez kobiety i nigdy wiecej-badanie było bolesne i nieprzyjemne.Jeśli chodzin o męzczyzn wydaje mi się ze są delikatniejsi.To moje osobiste odczucia ale ja już nigdy nie wybiore sie do kobiety ginekologa.