Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2195 Wątki)

Ciążowy brzuszek!

Data utworzenia : 2019-09-10 19:38 | Ostatni komentarz 2020-12-18 21:07

Konto usunięte

16998 Odsłony
1520 Komentarze

Cześć dziewczyny! 

Obecnie jestem w 23 tygodniu ciąży, wszyscy mi mówią że mam mały brzuch, ale dzidzia rozwija się prawidłowo. Jak rosną Wasze brzuszki?   Pochwalcie się zdjęciem :)

2019-09-12 06:48

Same piękne ciążowe brzuszki :) 

 

Może i do twarzy ale już nie długo :D

Moja druga ciąża, drugi duży brzuszek i ostatni ;) 

2019-09-11 23:14

Jakie tu piękne brzuszki!

 

Justa u Ciebie to faktycznie nie widać jeszcze.

 

Magiczny pazur piękny kolaż! Masz zdj z każdego miesiąca? Super pamiątka!

 

AgataKlara brzusio bardzo zgrabniutki, ale jeśli Maluszek dobrze się rozwija to ciesz się figurą :)

 

Patrycja do twarzy Ci z brzuszkiem :)

 

Pcheła masz wiec okazję żeby zrobić świeżutkie zdj.

 

Wiecie co? Zatęskniłam za ciążą, a jestem 3 miesiące po porodzie :)

mąż namawia mnie na jeszcze jedno dziecko i chyba ulegnę :D

2019-09-11 20:48

Magiczny Pazur u ciebie brzuszek też ładnie rośnie taki okrąglutki. 

Fajne takie zdjęcia od razu widać różnicę pomiędzy danymi miesiącami :) ja nie mam takiego lustra. Czekam aż mąż skończy remontować pokój i postawimy szafę wtedy będę robić fotki tak w całości :)

 

Nie przejmuję się głupim gadanie tylko dziwi mnie, bo ludzie to chyba myślą że ja całymi dniami siedze i jem :)

W pierwszej ciąży miałam duży brzuch a dziecko wcale nie ważyła dużo. Lekarz mówił że było dużo wód płodowych. 

2019-09-11 18:58

Masz bardzo ładny brzuszek! :) Nie przejmuj się opiniami innych. Dla jednych zawsze będzie zbyt mały, zbyt duży, zbyt okrągły, za mało okrągły. Zawsze coś, zawsze "zbyt". Ludziom się nie dogodzi. Ważne, że maluszek rozwija się prawidłowo :)

 

U mnie na kolażu, odpowiednio zdjęcia zrobione maj, czerwiec, lipiec i sierpień ( z września jeszcze nie zrobiłam) w odstępie około 4 tygodni i mniej więcej 21 tc, 25 tc, 29 tc, 32 tc. Może tam się różnic tygodniem, czy coś, bo dokładnie nie pamiętam :p 

Konto usunięte

2019-09-11 07:46

Dokładnie - nie ma co porównywać :) Ja w pierwszej ciąży przytyłam łącznie 8-9 kg, a brzuszek pojawił się dopiero ok. 5 miesiąca. Teraz w drugiej ciąży prawie od razu jest brzuszek. Obecnie mam 29/30 tc, a jestem większa niż gdy rodziłam córkę :) A póki co zaledwie 5 kg na plusie. 

 

Zdjęcie z pierwszej ciąży (jakieś 3-4 dni przed porodem). W obecnej ciąży mam tak niewiele zdjęć, że nie mam co Wam pokazać :) Ale jak coś się pojawi to pokażę :)

2019-09-11 07:21

Nie ma co porównywać i przejmować się każda ciąża inna jest i każdy ma inaczej jeśli chodzi o brzuch. Mi wyszedł tak jakoś koło 7 miesiąca ale ja byłam  trochę przy kości więc może też dlatego tak od razu widać nie było skoro wszystko ok z maluchem to nie ma co się martwić :) 

2019-09-11 06:39

A ja na odwrót...13tc bylo robione zdjecie obecnie 14 tc a brzuch duzyy. .. to zależy od wielu czynników np. Czy mama przed ciąża była szczupła czy cwiczyla czy odwrotnie �

2019-09-10 22:40

Nie zwracaj na takie komentarze uwagi,rób swoje.Ja też nie raz się nasłuchałam,że powinnam jeść za dwoje bo przecież w ciąży jestem itd . Niektóre teksty były naprawdę irytujące.Olewałam to.

To,że ciąża to od razu trzeba chodzić jak bomba??? Mnie niektóre koleżanki porostu zazdrościły ,że tak wyglądam,że nie dużo przytyłam.Przykre,ale tak było.