Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2195 Wątki)

Ciążowy brzuszek!

Data utworzenia : 2019-09-10 19:38 | Ostatni komentarz 2020-12-18 21:07

Konto usunięte

17001 Odsłony
1520 Komentarze

Cześć dziewczyny! 

Obecnie jestem w 23 tygodniu ciąży, wszyscy mi mówią że mam mały brzuch, ale dzidzia rozwija się prawidłowo. Jak rosną Wasze brzuszki?   Pochwalcie się zdjęciem :)

2019-09-13 17:57

Zamarancza wiem co czujesz, bo miałam tak z synem ... W 7 miesiącu ciąży byłam z mężem w knajpce na hamburgerze. Nie byłam jeszcze taka gruba ( później mi te kilogramy przyszły), ale brzuch miałam ogromny. Właściciel zapytał mnie wprost za ile rozwiązanie, odpowiedziałam mu, ze za 2 miesiące, to ten tylko zdziwiony, zapytał, czy nie żartuję, mówię że nie, a ten z tekstem, to co? Będą bliźnięta? Ale rozmowa przebiegała w żartobliwym tonie, więc nie uraziło mnie to, szczególnie że wiele osób mi sugerowało bliźnięta.

2019-09-12 21:43

I nas 21tc i w sumie dopiero zaczął rosnąć tak z dnia na dzień coraz większy. 

2019-09-12 21:21

Zamarancza a który tydz.? 

2019-09-12 21:19

U lalalala 

Jakie ładne brzuchy macie :D

Mój już duży, niektórzy mnie pytają, czy zaraz rodzę. Serio... 

2019-09-12 19:52

Wydaje mi się, że wielkość brzucha poza oczywiście ilością kilogramów jest też zależna od elastyczności mięśni brzucha. Jeśli ma się je mega wyćwiczone, twarde i jest się w 1 ciąży to brzuch będzie mniej widoczny. 

W kolejnych ciążach brzuch też szybciej staje się widoczny bo mięśnie są już bardziej rozciągnięte. 

2019-09-12 18:47

Agata.Klara ludziom nigdy nie dogodzisz :) Nie przejmuj się po prostu i tyle :)

 

mamameg nie, z każdego nie, z początków ciąży nie miałam, bo nic nie było widać kompletnie, to stwierdziłam, że nie ma sensu :D Jeszcze za jakiś tydzień zrobię kolejne dla porównania :)

A jak mąż Cię namawia i chcesz mieć jeszcze jednego maluszka i masz większość argumentów za, to pewnie! Nie ma się co zastanawiać ha :D

 

JustaMama dziękuję, w pierwszej ciąży nie robiłam i żałuję

 

Pcheła to mnie tak nie wyszło przy małym :/ I żałuję do dziś, bo mam raptem ze 3 zdjęcia z całego okresu ciąży. a lustro mam dzięki szafie z Jyska haha :) 

Konto usunięte

2019-09-12 11:36

mamameg - haha :) to jeszcze chwile i do roboty ;)

 

magiczny - super kolaż! :) niby miałam podobny robić, ale jak zwykle nie wyszło :) Poza tym takiego lustra nie mam w domu :( 

2019-09-12 07:05

Mo nie widać ale ja się cieszę chciałabym być wśród tych kobiet co mało tyjs i mają mały brzuszek bo mi potem bardzo ciężko to zaakceptować. Mam z tym ogromny problem więc poki co jest super 

 

Mama Meg podziwiam. Dla mnie ciąża to koszmar i żeby ktoś mi płacił miliony to więcej nie ma szans. Nie znoszę bycia w ciąży. Każdego dnia powtarzam sobie że to już ostatni raz. 

Magicznypazur super ten kolaż