Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2184 Wątki)

Ciążowy brzuszek!

Data utworzenia : 2019-09-10 19:38 | Ostatni komentarz 2020-12-18 21:07

Konto usunięte

16931 Odsłony
1520 Komentarze

Cześć dziewczyny! 

Obecnie jestem w 23 tygodniu ciąży, wszyscy mi mówią że mam mały brzuch, ale dzidzia rozwija się prawidłowo. Jak rosną Wasze brzuszki?   Pochwalcie się zdjęciem :)

2020-01-03 07:23

Ja też nie bałam się drugiego porodu bo już wiedziałam jak to wygląda podchodziłam do tego bardziej zadaniowo, bardziej właśnie tej opieki maleństwa po porodzie się bałam bo już trochę minęło czasu między pierwszym synkiem a drugim,ale dużo rzeczy przychodzi naturalnie:) 

Karolinach zawsze możesz przekonać męża że drugie dziecko jest zupełnie inne od pierwszego:) u nas starszy synek płakał bardzo dużo do 1 roku życia rano w południe po południu w nocy i bardzo mało spał, przez kilka lat twierdziłam że już nigdy nie będę miała dzieci tak się zniecheciliśmy, taki synek był wymagający, po około 3 latach stwierdziliśmy że chcemy synek miał rodzeństwo no i w tymtym roku plan się spełnił:)

Młodszy jest o wiele spokojniejszy, nie płacze tyle więcej śpi więc dzieci między sobą bardzo się różnią :) 

2020-01-03 07:18

Karolinach wszystko mija jeszcze trochę i córcia zacznie spać całe noce najlepsze jeszcze przed wami a więc ma jeszcze czas do zmiany decyzji ;) 

2020-01-02 20:54

Ja też przy kolejnej ciąży nie będę się bała porodu, a właśnie tego czasu po. Powrotu do formy, bólu po porodzie i tego czy trafi mi się bezproblemowy okaz. Czy nie zdarzą się nieprzespane noce jedna za drugą, czy będą kolki oraz czy wszystko uda się w związku z karmieniem piersią.

2020-01-02 20:50

JustaMama to fajnie że jesteś zadowolona :) czekamy na zdjęcia ;)

2020-01-02 20:41

Nic jeszcze nie wiem dokładnie .

ksrolina może mu minie jak córeczka starsza będzie 

Konto usunięte

2020-01-02 20:17

JustaMama czekamy na efekty :) 

 

Ja nie bałam się porodu i gdybym była w drugiej ciąży też bym się nie bała. Bała bym się tego co jest po porodzie, opieki nad maleństwem tego, że nie płacze i nie wiem dlaczego itp.. Ale raczej już nie będę miała drugiego dziecka. Mój mąż po ostatniej nocy powiedział, że nie chce mieć już dzieci bo córeczka nie chciała zasnąć przez 1,5 godziny. Oj żeby on wiedział ile już było takich nocy a nawet gorszych, kiedy spał i nic nie słyszał :) 

2020-01-02 19:56

JustaMama super że jesteś zadowolona :) już nie długo i będzie już za Tobą ;) a właśnie wiesz już może coś co do ustaleń daty porodu? 

2020-01-02 17:54

Ja już wybrałam zdjęcia wiec widziałam i moim zdaniem są super ciezko było się zdecydować .pochwale się jak dostanę .

juz tez chciałabym mieć to za soba