Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2169 Wątki)

Ciążowy brzuszek!

Data utworzenia : 2019-09-10 19:38 | Ostatni komentarz 2020-12-18 21:07

Konto usunięte

16646 Odsłony
1520 Komentarze

Cześć dziewczyny! 

Obecnie jestem w 23 tygodniu ciąży, wszyscy mi mówią że mam mały brzuch, ale dzidzia rozwija się prawidłowo. Jak rosną Wasze brzuszki?   Pochwalcie się zdjęciem :)

2020-01-05 00:14

Aga wiadomo lekko nie będzie. Ale radę na pewno dasz. Na początku będzie ciężko to wszystko jakoś poukładać. Ale jak ustawisz rytm to będzie szło już lepiej

Konto usunięte

2020-01-04 17:01

Natalia ja też tak myślałami urodziłam w 38 tygodniu :) a ciągle mówiłam, że jeszcze tyle czasu :) 

 

Aga wiadomo, jak trzeba to że wszystkim się da radę :) zawsze mówię, że kiedyś kobiety miały gorzej, dużo ciężej i dawały radę więc i my damy :) 

2020-01-04 15:42

Pokrzywa, podejście zadaniowe, to bardzo dobra sprawa. Chyba tez musze się na to tak nastawić. 

Nie powiem Wam, też się obawiam jak to jest przy dwójce i czy dam radę, ale w takich chwilach tłumaczę sobie, że skoro.inni dają radę to ja tez dam. 

2020-01-04 12:37

Karolinach to fakt logistyka jest zdecydowanie trudniejsza przy dwójce szczególnie jak pół miesiąca jest się w domu z nimi zupełnie sama, ale generalnie da radę nie jest tak źle, aczkolwiek ja tam nie jestem typem perfekcyjnej mamy więc może dlatego nie przejmuje się jak coś jest nie ogarnięte w domu np. :) 

Natalia ja też pod koniec ciąży jak sobie zaczęłam przypominać jak to jest przy porodzie to trochę panikowałam już ale jak wybiła godzina zero to jakby wszystko odeszło skupiłam się poszło zadaniowo:) aczkolwiek nic przyjemnego wiadomo sam poród :) 

2020-01-04 09:27

Pokrzywa ja cała ciążę miałam takie podejście ale teraz im bliżej tym bardziej boję się bólu, komplikacji. Śni mi się co noc że już rodze.. Jestem w 37tc i jeszczr niby czas ale już zaczynam wpadać w paranoje

2020-01-03 20:48

Ja naraize nie myślę o porodzie bo jeszcze nie jestem w ciąży ale szczerze mówiąc nie wiem jak będzie bo miałam CC i nie wiem jaki będzie drugi poród czy SN czy CC

Konto usunięte

2020-01-03 20:40

Ja już się tak naprawdę przyzwyczaiłam do wstawania. Nawet jak córeczka nie obudzi się o tej godzinie co zawsze ja się budzę. Mąż może zmieni zdanie, chociaż ja sama nie wiem czy bym dała radę z dwójką dzieci. Podziwiam was dziewczyny, że to ogarniacie :) 

2020-01-03 08:47

A ja właśnie ze wiem jak to wyglada i boli to się boje może trochę mniej niż za pierwszym razem ale boje się. Co do opieki nad dzieckiem za pierwszym razem nie bałam się w ogóle tylko tego ze nie dań rady po cc teraz bije się opieki i logistyki jeśli chodzi o dwójkę dzieci. Synek był bardzo wymagający w nicy budzi się do dziś i żyje wiec wiem ze do tego idzie się przyzwyczaić na kp nie zależy mi wcale wiec to mnie nie stresuje