Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2260 Wątki)

CIAŁO PO CIĄŻY

Data utworzenia : 2015-07-25 01:57 | Ostatni komentarz 2022-08-24 21:56

Iza.Ambrozy

16310 Odsłony
1196 Komentarze

Dziewczyny, w jaki sposób dbacie o ciało po porodzie?

2021-08-31 20:14

Ja wybieram się do fizjoterapeuty i ObaCymy na co mi pozwoli ^^

2021-08-31 17:56

40 kg to duzo, pytanie jak duże dziecko było i ile wód płodowych 

ja przytylam około 10 kg i miałam bardzo mało wód plodowich i brzuszek tez malutki 

2021-08-31 17:07 | Post edytowany:2021-08-31 17:08

Anita ma też niedoczynność tarczycy tu organizm inaczej pracuje więc tak się może zdarzyć. Każdy organizm inaczej działa więc można leżeć i mało tyc,a jak ktoś ma predyspozycje lub choroby towarzyszące takim skokom to tak właśnie bywa. Na całe szczęście Anita szybko zeszło, choć w sumie te 30kg w miesiąc to drastyczny spadek dla organizmu,ale tego spadku się przeciez nie zaplanuje 

2021-08-31 14:02

Ja mam zamiar od 1 września czyli od jutra nie jeść nic słodkiego, nie słodzić. Zobaczymy czy chociaż to coś trochę da 

2021-08-31 10:55

Anusia może zależy to od organizmu sposobu odżywiania, sama widze ze wystarczy troche makaronu mąki typu biale pieczywo  nalesnik od czasu do czasu i juz waga idzie do góry;(

Inaczej jest jak się człowiek rusza mimo wszystko cos tam spala tych kalorii jak się lezy to niestety wszystko zostaje  ;/ No teraz 20kg ale w oastnich 2 miesiącach  przybrałam najwięcej ale to tez więcej lezenia ;( po porodzie będę zucac. 

Tez czytalam ze jak kobieta jest szczupła szczupła szybciej nabiera wagi i moze cos w tym jest bo kuzynka tez byla jak kuleczka nie wiem ile przybierała bo w sumie nie pytalam ale jej juz nie udało się tak zucić wagi po porodzie sporo jej zostało in hyla najchudsza w rodzinie tak teraz jest najgrubsza ;)

2021-08-31 09:44

Anita ja przez wymioty pierwszą ciążę też przeleżałam mało się ruszałam ale aż tyle to nie przytyłam 

2021-08-30 12:26

no tak, jak lezec musialas to w ogole masakra... caly czas sie chce jesc a nie ma gdzie tego rozruszac....

2021-08-30 12:24 | Post edytowany:2021-08-30 12:28

No tak faktycznie 40 kg to dużo ja przytyłam 23 kg w ciąży i Mówiąc szczerze jak nieraz czytam na różnych forach że dziewczyny przytyły w ciąży dosłownie 3 lub 5 kg maksymalnie 15 to te moje 23 wydawało mi się jakimś kosmosem ja jestem już 10 miesięcy prawie po porodzie i widzę że dopiero teraz powoli zaczynam spadać z wagi wiadomo zaraz po porodzie spadłam kilka kilo natomiast zostało mi takie 10 w zapasie więcej niż przed ciążą i tak ta waga teraz stała w miejscu dopiero cos zaczyna spadać ale to jednak już nie jest to ciało i ta przemiana materii co przed ciążą Trzeba bardzo uważać bo łatwo jest z powrotem przytyć przy odrobinie mniejszym ruchu i jakimś większym objadaniu się automatycznie  w ogóle dawniej mi to nie groziło mogłam jeść ile chciałam jakaś ta przemiana materii była jednak inna ile zjadłam tyle zjadłam wszystko przeze mnie przelatywało natomiast teraz już trzeba się odrobinkę pilnować