Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2197 Wątki)

do porodu już tuż tuż....

Data utworzenia : 2013-06-14 14:46 | Ostatni komentarz 2015-05-03 19:42

azjatka

6958 Odsłony
49 Komentarze

dziewzyny mam maly problem. w lipcu przyjdzie na swiat moja coreczka wiec jeszcze miesiac czekania a ja tak panicznie sie boje.... nie wiem jak mam poradzic sobie ze stresem.... w glowie klebia mi sie rozne mysli.... czy jest jakis skuteczny sposob aby zajac mysli czyms przyjemniejszym?

2015-05-03 19:42

Ja mam termin na 11lipca, ale już się boje :-) w sumie to się boje od samego początku a to będzie mój drugi poród i chyba właśnie dlatego jestem gorzej przerażona niż pierwszym, bo już wiem co to znaczy ból.Pierwszą miałam cesarkę, bo były komplikację (jakoś w ogóle nie spodziewałam się cesarki) i byłam troche w szoku, w stresie itd i teraz nie wiem jak będę rodziła.

2014-03-12 16:56

Gdy przytulić Maleństwo nagle ten ból cały znika i przestaje się o nim myśleć. Kobieta w tym czasie wytwarza baaardzo dużo hormonów "szczęścia" :) Pomimo bólu poród to naprawdę cudowne przeżycie.

2014-03-12 10:14

jak przytulisz to już nie będziesz chciała się z nikim podzielić, ja mimo że nie potrafiłam się obejśc z pierwszym dzieckiem to jak mi ją zabierali na pomiar, albo badania to wręcz szłam za nimi tak się rozstać nie potrafiłam :) Nawet tatuś nie mógł się długo nacieszyć dzieckiem bo ja musze ją mieć przy sobie i koniec

2014-03-11 23:02

ja mam tak teraz za 2 tygodnie mam rodzic ... i w sumie caly czas mam mysl jak bdezie to wszystko wygladalo jak juz przytule moja mala;)

2014-03-08 22:35

dokładnie zgadzam się z mamavan już niedługo nie będziesz mogła sobie tak swobodnie pohasać po sklepach, a najlepiej odstresują zakupy dla maluszka, nie trzeba robić od razu mega zakupów jakies drobiazgi, ale przy ich wyborze zobaczysz ile to sprawi radości

2014-03-08 22:12

Nie ma czym się stresować ,to ostatnie chwile ''samotności'' bo już wkrótce będziesz miała mało czasu .Więc korzystaj ,myśl pozytywnie,chodź na zakupy ,szykuj pokój dla dziecka .Wszystko będzie dobrze i nie ma się czego bać .Juz wkrótce będziesz bardzo ale to bardzo szczęśliwą mamą ( w sumie patrząc na daty to już jesteś po porodzie ale te komentarze powinny czytać także inne mamy mające problem taki jak ty ) :)

2014-01-26 16:26

Mnie również napadały chwilę strachu, ale szczerze powiem, że z racji tego, że wczoraj minął mi termin porodu to już stres zastąpiła chęć ujrzenia w końcu mojego maleństwa ;) i choć pewnie ciśnienie jeszcze mi skoczy wiem że dam radę :)

2014-01-01 19:24

Ja też mieszkam sama z partnerem i mimo, iż na początku przez tydzień byli u Nas jego rodzice to tylko ja chciałam się opiekować synkiem wraz z partnerem, ponieważ chciałam się go nauczyć sama, bo potem obawiałam się, że nie będę potrafiła się nim zaopiekować.. Strach był niepotrzebny a pomoc nie była aż tak bardzo konieczna.