Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2187 Wątki)

Pierwsze objawy porodu

Data utworzenia : 2017-06-25 14:06 | Ostatni komentarz 2017-12-31 10:58

madziaaad

26809 Odsłony
110 Komentarze

Dziewczyny, ktore juz rodziły - jakie były Wasze pierwsze objawy porodu? Nie chodzi mi tu o skurcze, czy odejście wód płodowych. Słyszałam, że wcześniej może być zwiększona senność powiększenie/zmniejszenie apetytu, inne ruchy dziecka, biegunka? Wypowiedzcie się, czy u Was dało się zauważyć coś innego. Może teraz już po wszystkim, przypomni Wam się, że przed porodem robiłyście coś innego niż zazwyczaj :)

2017-12-31 10:58

Ewela właśnie nie zawsze nawet i oksytocyna działa, więc czego oczekiwać po chodzeniu po schodach... Trzymam kciuki, by maluszek sam się zdecydował przyjść na świat :)

2017-12-29 19:16

Dziecko samo decyduję kiedy chcę wyjść z brzuszka. Ale niektóre kobiety wiedzą kiedy przyjdzie na świat ich maleństwo. Mają wyznaczoną danego dnia cesarke. To też jest inaczej niż przy porodzie siłami natury. Tej daty na sto procent się nie zaplanuje. Tylko można przewidzieć mniej więcej kiedy powinno dziecko przyjść na świat.

2017-12-25 20:14

W poprzedniej ciąży miałam wywolywany poród i to nawet z oksytocyna było ciężko, dopiero po przebiciu wód plodowych coś w końcu ruszylo. Tym razem też niestety czeka mnie poród wywoływany, chyba, że w nowym roku mały się zdecyduje i jakimś cudem samo ruszy, oby, oby...

Konto usunięte

2017-12-25 07:48

Można próbować wszystkiego a i tak nasz maluch wyjdzie wtedy kiedy będzie chciał i kiedy nasz organizm bedzie gotowy

2017-12-25 01:51

Mi powoli łożysko się samo odklejało pod koniec ciąży. A czopu wcale nie widziałam. Pęcherz przebili mi na porodówce.

2017-12-24 13:04

Ewcia tak wcześnie czop to niezły stres i też o infekcje i wszystko. Biegunka się u mnie nie sprawdziła była dużo dużo wcześniej. I tak jak niektóre mamy w ogóle nic nie czułam, nie sądziłam, że to dziś, aż przyszły skurcze i już :) Paulina, moja kuzynka też próbowała wszystkiego i nie podziałało, dwa tygodnie po terminie wywoływali poród.

2017-12-21 12:22

Ja myłam okna, podłogę na kolanach, i nic nie pomogło, ale pamiętam że pod koniec ciąży było mi ciągle duszno, godzinę przed pierwszym skurczem poprostu poczułam się obolała ,poszłam do łazienki i okazało się że odszedł czop krwią . Pamiętam też że jak Wieczorem kładłam się spać to bolało mnie kroczę nie mogłam się ułożyć do snu w wygodniej pozycji.

2017-12-21 11:53

Ja nie widziałam czopu, a pęcherz został przebity przez położą. Przed porodem zaczął mnie boleć kręgosłup i kłuć mega w środku.