Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2199 Wątki)

Lipcowe mamusie 2015 :-)

Data utworzenia : 2015-02-11 07:58 | Ostatni komentarz 2015-12-16 09:20

asiulek2507

19291 Odsłony
368 Komentarze

Hej czy są tu jakieś mamusie z terminem porodu na lipiec? :-)

2015-12-16 09:20

Hej:) moja lalka 20 skończy 5 miesięcy ;) czekamy aż skończy pół roku i wtedy zaczniemy pierwsze obiadki, bo na razie jesteśmy tylko na cycusiu:) w nocy różnie to bywa, czasami potrafi się budzić nawet co godzinę :) a norma to 2-3:) ale nie narzekamy, mogło być gorzej, kolki i te inne brzuszkowe sprawy na szczęście nas nie dotyczą :) Nadia też już fika z plecków na brzuch i odwrotnie:) jest naprawdę baaardzo ruchliwa:) zresztą w brzuchu też ładnie skakała :) Podrzucam zdjęcie z chrzcin 8 listopada :) Pokażcie swoje maluchy:)

2015-12-15 22:27

Pół roku! Ale ten czas szybko leci. Dopiero co pisałyśmy o zbliżających się porodach :) Kacper 9 skończył 4 miesiące. Ogólnie nadal ładnie przesypia noce, w dzień trochę marudzi, ale idzie to jakoś znieść. Zaczęliśmy też podawać pierwsze warzywka i kaszki. Jedyne co mnie martwi to jego niechęć do picia wody i herbatek. Mam nadzieję, że z czasem polubi. Na brzuszek jeszcze się nie przewraca. Czasem z brzuszka na plecki mu się uda. Jakiś tydzień temu odkrył, że można złapać stopy i teraz wierzga nogami jak szalony :) Cudownie się patrzy jak się dziecko rozwija i zdobywa nowe umiejętności :)

2015-12-08 08:52

Dziewczyny, jak tam Wasze maleństwa? Moja Magdalenka 17 kończy pół roku. Ładnie przewraca się na brzuszek i z powrotem, zjada zupki z mięsem i chyba idą jej zęby, bo jest taka marudna, że ciężko z nią wytrzymać.

2015-11-06 14:44

Doris możesz mieć rację. Butelka czasem czyni cuda. Dwa razy na próbe małego na noc nakarmiłam z butelki mm i spał dwie godziny dłużej. Ale nie zjadł aż tak dużo. Około 100 ml. Więcej zjeść nie potrafi:) Każdy dzieciaczek jest inny. I masz rację ważne żeby były zdrowe i najedzone. Nie ważne jakim sposobem:)

2015-11-05 21:31

Najważniejsze, że dzieciaczki są zdrowe :) A swoją drogą jestem w szoku jak ten czas szybko leci... Dopiero co czekałyśmy na poród a tu już prawie 3 - 4 miesiące nasze dzieciaczki są z nami. Ta ilość snu może też wynika z tego, że młody pije z butli :( Po wyjściu ze szpitala zamiast przybierać to zaczął tracić na wadze - zasypiał przy cycku i słabo ssał, więc zaczęłam odciągać mleko laktatorem i dawać mu w butli. Średnio je 4 - 5 razy dziennie, wypija na raz 180 - 200 ml. Raz dziennie muszę mu dawać mm, bo nie starcza mojego mleka. Na początku trochę się z tego powodu dołowałam, ale w końcu dotarł do mnie, że obojętnie jak będę karmiła dziecko - ważne, że będzie ono najedzone, szczęśliwe i że będzie przybierać na wadze.

2015-11-03 11:18

Cześć dziewczyny. Doris mega zazdroszcze ilości godzin spania dzieciaczka. Moj synek w dzień śpi głównie na spacerze, albo w samochodzie. A w nocy to co 2-3 godziny nadal się budzi. Za 10 dni kończy 4 miesiące, a 5 godzin to spał tylko raz i to jak był mocno przeziębiony i osłabiony:( Generalnie jestem wykończona brakiem snu. No i smoczka też nie chce żadnego. Nawet ten medyczny soothie kupiłam i nic. Tylko cycek go interesuje.:) Strasznie to wszystko męczące, ale kocham go nadżycie:) Chudzinka z niego (5,5 kg), ale zdrowa i kochana. Pozdrawiam i zdrówka życzę dla maluchów i dla Was.

2015-11-03 09:00

Mała wczoraj skończyła 15tyg :) początki u nas były trudne, przez pierwsze dwa tyg cały czas na cycu, później się trochę unormowało ;) a po skończonym 6 tyg pomogliśmy sobie jeszcze smoczkiem uspokajającym :P ale cycuś do tej pory najważniejszy <3 ogólnie jest super :D w nocy budzi się standardowo co 2-3 godz :) choć czasami (bardzo bardzo rzadko :D) zdarzy jej sie spać dłużej :)

2015-11-03 08:55

A u nas wszystko w porządku ....... Bez sensu wysyła mi tylko pierwsze zdanie wiadomości