Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2184 Wątki)

Poród z ratownikami medycznymi

Data utworzenia : 2014-07-11 09:24 | Ostatni komentarz 2021-06-23 13:16

E.Nowak

5692 Odsłony
363 Komentarze

Drogie mamy nie wiedziałam jak nazwać tę wątek czy u was przy porodzie oprócz lekarzy położnych osób bliskich towarzyszyli wam ratownicy medyczni bo u mnie przy porodzie było kilku i razem z położną próbowali odebrać poród (śmieszne sytuacje były ) . Nikt nas nie pytał czy wyrażamy zgodzę chociaż nie myślałam o tym . Powiedziano nam że szpital prowadzi akcję dla ratowników ponieważ dużo kobiet rodzi w ambulansach i ratownicy nie wiedzą za bardzo jak odebrać poród . Co sądzicie na ten temat ? Nie czulibyście się nie komfortowo ?

2021-05-12 13:17

też słyszałam że ten gaz nic nie daje 

2021-05-12 11:39

Marta też tak miałam czułam skurcze,ale nie bol. Natomiast doskonale wiedziałam, że są skurcze i jak często.

Moja znajoma cała butle gazu wydychala,mówiła że chyba nie dawal rezultatów, ale ciągła go ciągle bo tak bolało 

2021-05-12 10:44

A moja znajoma mówiła, że gaz w ogóle na nią nie zadziałał. Podejrzewa że się skończył i nie chciał się przyznać :o

2021-05-12 10:31

ja bez znieczulenia ale najgorsze bóle przed partymi, potem jakoś poszło, ale jak mówicie ze te znieczulenie nie do końca działa to też nie wiem czy warto 

2021-05-12 08:51

Ja jestem bardzo wrazliwa i mimo podania znieczulenia dla mnie ból był kazdy odczuwalny ale na szczęście moj poród tez nie trwał kilkanaście godzin tylko od odejścia wod 5godzin

2021-05-12 08:28

Kurcze tak czytam i wynika, że każda inaczej odczuwa znieczulenie. Miałam 2 razy podawane znieczulenie i to nie było tak, że nie czułam skurczy. Czułam każdy skurcz, ale nie czułam bólu. Czyli czułam, że mi się w brzuchu coś ściska, ale to nie bolało. Przy partych jest znowu uczucie parcia na odbyt, więc też od razu można się zorientować, że to coś innego... Dziwne i dosyć niebezpieczne jest to, że niektóre kobiety nie czują że mają skurcz przy znieczuleniu. 

2021-05-11 20:37

A jednak nie jest do końca tak bezpieczny ten gaz 

2021-05-11 20:36

U mas w szpitalu też podają gaz ale już się od tego odchodzi bo dużo kobiet wlasnie czują otumanienie