Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2187 Wątki)

Ostatni czas na spędzenie czasu z mężem

Data utworzenia : 2013-01-16 16:26 | Ostatni komentarz 2016-12-26 16:27

Marzena.Ganfler

10271 Odsłony
195 Komentarze

Przed porodem dobra rada by spedzić ze sobą więcej czasu. Najlepiej w tych ostatnich tygodniach korzystać z czasu gdzie jeszcze można wyjść, pobawić sie. Gdy maleństwo się urodzi poświęcicie oboje czas dla dziecka a dla siebie będze już trudniej znależć wolną chwilkę. Fajnie wyjśc gdześ na kolację do restauracji, do kina . Spotkać się ze znajomymi :)

2016-12-26 16:27

Dziubus dokladnie. Trzeba sie wspierac i byc jednomyslnymi bo inaczej dziecku "miesza" sie w glowie. a wtedy szanuje tak samo oboje rodzicow i wie, ze mama stoi za tata murem i na odwrót i wtedy nie ma chodzenia od jednego do drugiego i "zydzenia" jak nie u tego to moze u drugiego wyjdzie:)

2016-12-23 19:17

Najlepiej jesli rodzice ,,trzymają swoją strone ,, poniewaz dziecko wtedy uczy sie konsekwencji :) a tak to zawsze jedno z rodziców pozwala i pokazuje ze i tak latorośl postawi na swoim .

2016-12-23 11:17

Donnavito to prawda :D ale z 2 strony to nie jest do konca dobre. widze na swoim przykladzie. Przez to ze tata zawsze zabranial, a mama zawsze pozwalala, to sluchalam tylko mamy i do niej sie ze wszystkim zwracalam i dalej zwracam. a tata stal sie bardziej "odlegly" bo on zawsze byl ten zly. Mysle ze trzeba to wyposrodkowach u rodzicow, zeby wlasnie nie bylo pozniej takich sytuacji

2016-12-22 16:22

Czas na spędzenie czasu z bliska osoba przed porodem dobrze jest wykorzystać na maksa. Mowię tutaj np o wyjściach do kina. Z dzieckiem tak szybko sie do niego nie wybierzemy, a Jeśli juz to na bajkę :-) Teraz po porodzie uważam, Ze można świetnie spędzić czas z mężem i dzieckiem. Wspólne rodzinne wieczory. A kiedy dziecko pójdzie spać, rozmantyczny wieczór z bliska osoba. Ja uważam, ze dziecko szybko zauważa gdzie i u kogo moze sobie pozwolić "na więcej" . Moze w takim wychowaniu nie mam jeszcze wielkiego doświadczenia, ale juz widzę jak dziecko wie do kogo ma wyciągnąć raczki, zeby ponosić I kiedy i u kogo można wymusić CIA płaczem

2016-12-22 00:16

dobrze to świadczy o rozwoju dziecka;) że sie umie dostosować, ma inteligencje nie lada, najwazniejsze jednak by roznice nie dotyczyły najwazniejszych spraw

2016-12-21 23:24

Bo dzieci bardzo szybko się uczą przy którym z rodziców można sobie pozwolić na więcej i wtedy wszelkie pytania będzie kierował do tego "lepszego rodzica".

2016-12-21 19:28

MAM Mikolajek od poczatku był Fasolkiem :D i teraz zamiast mowic do niego po imieniu to ciagle mowie Fasolek :D pewnie tak juz to zostanie:D

2016-12-21 18:18

Widzę Natka że nazywasz dziecię jak ja swojego synka. Jeszcze jak był mały zaczęłam nazywać go gałgankiem a każdy mi wyrzucał czemu i czemu. Ale do dziś często każdy na niego woła w żartach "a ty gałganku". Ciekawe jak na niunię będziemy wołać.