Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2197 Wątki)

Wymioty - jak długo Was męczyły?

Data utworzenia : 2017-11-06 16:32 | Ostatni komentarz 2018-01-12 16:48

Konto usunięte

3129 Odsłony
82 Komentarze

Witam. Pytanie kieruje do Pań, które doświadczyły w trakcie ciąży "aktywnych mdłości". Jak długo męczyły Was wymioty? Czy zauważyłyście ich nasilenie w jakichś szczególnych sytuacjach, albo przy spożyciu jakichś konkretnych potraw? Ja jestem w 14 tygodniu ciąży, a wymioty nadal się mnie trzymają. Zazwyczaj nie przekraczają 3 incydentów dziennie. Wydaje mi się jednak, że nasilaja sie one po porannym spożyciu np. mleka lub banana. Czy miałyscie podobnie?

2018-01-12 16:48

Aisa pewnie tak, ale np. niektórzy nie przepadają za burakami i nie są w stanie dużo ich zjeść. A tu dodajesz sobie np. do jogurtu i nie czujesz. Jeszcze producent pisze, że dużo witamin jest w łupinach, które są zmielone w produkcie, a normalnie ich nie jemy. Może prawda, może marketing :-) mnie się fajny ten produkt wydaje, na pewno wypróbuję.

2018-01-12 16:42

Wg mnie lepiej swiezego buraka ale jak odrzuca to to jest dobra alternatywa.

2018-01-12 16:07

Agnieszka ja dzisiaj postałam w sklepie przy półkach z naturalną żywnością i zobaczyłam buraczki w proszku Natura Vita, mielone w całości. Jak poczytałam, to się zdziwiłam ile producent cennych właściwości podje. I określa je jako tak samo wartościowe jak spożywanie surowych buraków. Wstawiam zdjęcie. Porozycja formy spożycia :, 1 łyżkę produktu wymieszać z wodą, sokiem lub innym płynem. Zmielony burak służy jako zdrowy dodatek do zup, potraw, koktajli, surówek, jogurtów, serków i innych produktów spożywczych. Link do produktu:http://natura-wita.pl/portfolio/burak-mielony/ Az chyba kupię. Za 400 gram cena około 18 zł u mnie w sklepie także niewielka. Zakupiłam sobie dziś syrop i susz żurawinowy na te drogi moczowe.

Konto usunięte

2018-01-12 14:07

Mi przepisano SZelazo +SR, zobacze jak bedzie reagował moj organizm.

2018-01-12 12:23

no to w sumie na podobnym wózku jedziemy bo ja zaczełam 22 tydz. Tak ja mowilam ze zle toleruje zelazo,ale moj lekarz wowczas to troche zbagatelizowal... to bylo juz na samej koncowce wiec tez nie bylo za bardzo czasu na zmiany itd. wszystko bylo ok z dzidzia potem

Konto usunięte

2018-01-12 09:33

MAGNEZ001, teraz kończe 23 tydzień. AgataS1990, zaopatrze się dziś w buraczki i buraczkowy soczek :-)

2018-01-12 09:16

Agnieszka to wcinaj żelazo i naturalnie też się staraj wprowadzać do organizmu, u mnie w tym miesiącu delikatnie morfologia się poprawiła, mimo że jakaś zła nie była, ale wspomagam suplementami z żelazem dla kobiet w ciąży.

2018-01-11 22:55

Magnez a mówiłaś ginekologowi że źle znosisz suplementacje żelaza ? Powiem Ci ze ja przerobiłam kilka wariantów. Mi podpasowal tardyferon w miarę wszystkie inne zaraz po polknięciu zwracalam albo się źle czułam.