Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Dieta (633 Wątki)

Rozszerzanie diety a słoiczki Babydream...

Data utworzenia : 2014-11-10 12:42 | Ostatni komentarz 2019-02-04 12:51

DorFryt

22143 Odsłony
210 Komentarze

Jesteśmy na etapie rozszerzania diety.... tzn. będziemy zaczynać od następnego tygodnia :) i teraz sobie tak czytam, przeglądam produkty dostępne na rynku... Zapoznałam się mniej więcej z schematem żywienia... Mój synek dostaje mleczko modyfikowane Babydream... ostatnio dostaliśmy próbeczkę dania z Hipp... no, ale chciałam porównać jeszcze z innymi producentami... I tu BARDZO zaskoczyły mnie dania z Rossmana... (jeszcze jestem w szoku). Czy są tu jakieś mamy, które rozszerzają/rozszerzały dietę dziecku rossmanowym jedzonkiem dla niemowląt? Jak marchewkę, ziemniaczki, jabłka, banany, śliwki itd to rozumiem... bo tak mam zamiar karmić dziecko (te składniki osobno, a później jak się okaże ok to razem) ale żeby po 4 miesiącu podawać dziecku danie: Obiadek, Spaghetti bolognese, albo kaszka manna po 4 miesiącu?? Szok... Ktoś odważyłby się dziecku takie dania podać już w 4 miesiącu?

2019-02-04 12:51

Hej dziewczyny ja mojemu synkowi podaje mleko Babydream i wszystkie sloiczki obiadki oraz owoce dostasowane do jego wieku..Moj synek ma problem z ulewaniem obiadki są bardzo gęste i jest ok po nich nie ulewa owoce są też ok chociaż są bardziej rzadkie po sloiczkach z innych firm ulewal bo są strasznie wodniste Polecam wszystkie sloiczki i mleko Babydream

2016-04-12 15:01

Mój synek dostawał głównie gerbera, czasem hippa - ale ten nie jest dostępny w mojej mieścinie i moja mama czasem kupowała przyjeżdżając do mnie. Słoiczki z Rossmanna próbowaliśmy, ale średnio podpasowały. Były tez połączenia, których synek nie mógł. Na początku synek nie tolerował nic z jabłkiem - cały czerwony na twarzy był, a z babydream prawie wszystko było z jabłkiem. Z obiadkami było lepiej, ale jednak bardziej pasowały inne obiadki. Później już robiłam sama.

2016-04-12 12:57

Rozpoczynając rozszerzanie diety podawałam małemu gotowane warzywa ze swojego ogródka ,bądż dania ze słoiczka .nie podawałam tych z Rossmanna ,tylko z bobovity ,Hippa ,i Gerbera.Wszystkie tolerował dobrze ,jedynie nie lubił smaku dyni.

2016-04-09 14:30

ja podawałam ale na początku przy rozszerzaniu diety i nawet ładnie jadł

2016-04-09 11:31

Nigdy nie miałam produktów tej firmy ale raczej nie będę ich próbować. Kupuję hipp lub bobovitę.

2016-04-09 07:54

Mój syn tez nie był nimi zachwycony

2016-04-03 09:16

Próbowałam różne słoiki ale akurat tych moje dziecie nie chce jeść...

2016-04-02 18:59

rikitiki a mój maluch jadł te ciasteczka i o dziwo żyje :) ani razu się nimi nie zakrztusił i dawał sobie radę mając tylko 2 zęby. lepiej takie niż cos z cukrem