Rozwój i wychowanie(542 wątki)

Redakcja LOVI
Przeczytaj artykuł

Fotokonkurs "Wiosennie mi"

wątek utworzony: 2015-04-14 08:37
ostatni komentarz: 2015-05-05 01:27

Czy wraz z wiosną obudziły się w Tobie nowe pomysły? Podziel się wiosenną stylizacją Twojego Maluszka lub ciążowego brzuszka i wygraj kubek LOVI 360° oraz smoczki uspokajające z kolekcji RETRO.

W tym wątku zapraszamy do zadawania pytań, dodawania komentarzy.
ZGŁOSZENIA KONKURSOWE umieszczamy w sekcji KONKURSY - tutaj >>> http://lovi.pl/pl/forum/14/4695

Dodaj komentarz

SamantKa

2015-04-14 09:23

Super konkurs! ; )

Biedronka86

2015-04-14 10:35

:) popieram i nagrody bardzo fajne, akurat przymierzam się do takiego kubeczka, może uda się wygrać:)

klio69

2015-04-14 13:17

Ależ zapachniało wiosną :)

ewuniaa27

2015-04-14 14:47

Tyle razy na blogach mam starałam się wygrać ten kubeczek... bez skutku to może tu w końcu się uda. :)

Redakcja LOVI

2015-04-14 15:19

ewuniaa27 przypominamy, że rozpatrywane będą tylko zgłoszenia zgodne z regulaminem http://lovi.pl/lib/upload/files/pdf/Regulamin_konkursu_Wiosennie_mi_LOVI.pdf
czyli m.in.:
jedna osoba może dodać jedno zgłoszenie,
zgłoszenie ma zawierać nie więcej niż jedno zdjęcie,
zgłoszenia osób, które nie uzupełnią danych teleadresowych w profilu, nie będą brane pod uwagę.

annawianna

2015-04-14 17:42

Bardzo podoba mi się temat konkursu i z miłą chęcią oglądam zdjęcia dzieciaków w wiosennej stylizacji ale dla mnie kapitalny jest Wojtuś 8,5 miesiąca który stoi na własnych nóżkach:). Nie mogę się doczekać kiedy mój Wojtuś będzie tak stał.

ewuniaa27

2015-04-14 18:29

Już się poprawiłam. :)

A.Zazulak

2015-04-14 21:22

Dziewczyny wstawiłam kolaż,teraz czytam ze ma być jedno zdjęcie czy myślicie ze kolaż również nie może być? Jeszcze chyba mogę edytować

Redakcja LOVI

2015-04-15 08:59

A.Zazulak - prosimy o zgłoszenia w postaci jednego zdjęcia.

Przy okazji - odpowiadając na pytania spływające przez pocztę mailową. Osoby, które dodały nieregulaminowe zgłoszenie i chcą to poprawić - prosimy o kontakt z Redakcją. W mailu (redakcja@lovi.pl) wyraźcie jasne życzenie usunięcia obecnego zgłoszenia - z podaniem daty, godziny dodania postu i jego treści. Następnie możecie dodać poprawne. Uwzględnione będą maile z takimi wytycznymi wysłane tylko w czasie trwania konkursu.

nauzyka

2015-04-15 10:23

Wiosna ! Jupii!

marlenaziolkowska

2015-04-15 13:59

<3<3 Kocham!!!!

Redakcja LOVI

2015-04-15 14:02

Zgłoszenia konkursowe prosimy zamieszczać w wyznaczonym wątku w sekcji Konkursy http://lovi.pl/pl/forum/14/4695
Zgłoszenia zamieszczone w innych miejscach forum nie będą brane pod uwagę jako niezgodne z regulaminem.

beti2270

2015-04-15 14:34

Nareszcie wiosna :)

Alicja-1987

2015-04-18 18:23

Konkurencja spora, wszystkie stylizacje są śliczne. Komisja będzie miała ciężki wybór :) Brawo LOVI za aż 50 nagród! Może się uda! :)
pozdrawiamy z synusiem :)

Marta -1984

2015-04-19 11:23

Bardzo fajna inicjatywa! Nagrody superaśne! Dla maluszków, które są smoczusiowymi wielbicielami każda kolejna sztuka nowego smoka bardzo się przyda; no a kubeczek.... baaa na lato będzie jak znalazł!!!! Mała Hanusia i jej mamusia trzymają kciuki :-) :-)

Dodaj komentarz
© by Lovi . Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń do nas:
tel. +48 46 858 00 00
(obsługa klienta czynna w godzinach od 8 do 15)
Newsletter
Zostaw nam swój adres e-mail, a co miesiąc
otrzymasz newsletter wypełniony nowościami.
W ramach naszej witryny wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.
AKCEPTUJĘ
';
ZAMKNIJ

Karmienie piersią jest jedynym naturalnym sposobem żywienia niemowląt i żaden preparat zastępujący mleko kobiece nie posiada identycznych właściwości, co mleko kobiece.
Bardzo dziękujemy za zgłoszenie się do testów butelki LOVI Medical+.
Z góry bardzo dziękujemy za opinię.

ANKIETA DOTYCZĄCA UŻYTKOWANIA BUTELKI LOVI MEDICAL+

Uprzejmie prosimy o zaznaczenie właściwej odpowiedzi lub odpowiedź na poniższe pytania:

Cz. I - wypełnić przed przetestowaniem butelki LOVI Medical+:

1. Czy używała Pani butelki LOVI Medical+?
    TAK NIE
  2. Czy słyszała Pani o butelce LOVI Medical+? Jeśli tak, to skąd?
    nie słyszałam
    tak, z Internetu
    tak, od koleżanki/znajomej
    usłyszałam o niej w innych okolicznościach (jakich?):

cz. II - wypełnić po użyciu butelki LOVI Medical+:

1. Czy butelka LOVI Medical+ spełniła Pani oczekiwania? W jakim stopniu?
  2. Czy smoczek dobrze się odpowietrza?
  3. Czy przejrzystość butelki jest porównywalna do innych butelek do karmienia?
  4. Jakie zalety posiada według Pani butelka LOVI Medical+ z dynamicznym smoczkiem?
  5. Czy zauważyła Pani różnice między karmieniem butelką LOVI Medical+ z dynamicznym smoczkiem a innymi butelkami ze smoczkiem z jednorodnego silikonu? Jeśli tak to jakie?
  6. Czy miała Pani jakiekolwiek problemy z użytkowaniem butelki LOVI Medical+? Jeśli tak to jakie?
  7. Czy zauważyła Pani różnicę pomiędzy poprzednio używaną przez Panią butelką LOVI (pyt. do Mam używających wcześniej butelki LOVI)
WYŚLIJANULUJ