Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rozwój i wychowanie (724 Wątki)

Kiedy niemowlę zaczyna chwytać – czyli rozwój małej motoryki u dziecka

Data utworzenia : 2018-02-06 10:38 | Ostatni komentarz 2018-03-18 14:59

Redakcja LOVI

2462 Odsłony
20 Komentarze

Kiedy dziecko odkrywa swoje rączki zaczyna intensywnie uczyć się posługiwania nimi. Przeczytaj, jak przebiega rozwój małej motoryki i jak go wspomóc u swojego dziecka.

2018-03-18 14:59

Staram się ale nie jest łatwo. Nawet jak mamy gości to też się nie mówi o chorobie córki. To nie jest jedyny temat rozmów. Staram się żyć normalnie.

2018-03-18 10:05

Zdecydowanie to nie jest proste ... ale życzę wam żeby stan córeczki się tylko poprawiał :) Twoja córeczka ma szczęście ze ma tak silna mamę ;)

2018-03-17 23:57

Dziękuję ci bardzo w imieniu córki. Ale to nie jest takie proste. Ale co muszę dać radę. Jak nie ja to kto. Nie mam wyjścia.

2018-03-17 23:20

Jesteś bardzo dzielna , naprawdę , ja jestem osobą co drobnostka potrafi mnie doprowadzić do łez ... Mam nadzieje ze sobie poradzicie i będzie tylko lepiej . Oby udało się żeby muzg zaczął pracować sprawnie mimo tego że ta półkula jest mniejsza . Czytałam ze muzg u małych dzieci bardzo szybko potrafi się regenerowac . Dużo zdrówka ode mnie dla twojej kruszynki :*

2018-03-17 11:27

Można to tylko zaliczyć. Nie da się tego wyleczyć. Leki mają zapobiegać atakom. Ale ataki mimo przyjmowania leków mogą się pojawić w każdej chwili. Córka ma lewą półkule mózgu mniejszą. Z tym się nic nie zrobi. To już się tak zostanie. Może część funkcji przejmie prawa półkula mózgu ale to też nie jest pewne. Jedyne co to można usunąć naczyniaczka ale to w późniejszym czasie. Usunięcie naczyniaka nie spowoduje, że córka będzie zdrowa. Ale się nie załamuje, nie płacze. Liczy się tylko to by córce jak najbardziej pomóc. Wolę to niż płakać nad łóżeczkiem i nic nie robić. Jest ciężko ale jakoś dajemy radę.

2018-03-17 08:58

Jejku Aneta to na prawdę ciężka sytuacja ... mam nadzieje ze będzie coraz lepiej i ze córeczka nadrobi wszystko a przede wszystkim wyzdrowieje. Co mówią lekarze ? Jest to możliwe tak ? Przy odpowiednim leczeniu?

2018-03-17 00:36

Chodzę z córką na,rehabilitację jest lekka poprawa. Ogólnie jeździmy od lekarza do lekarza bo tyle tych skierowań dostaliśmy. Niektórych lekarzy mamy prywatnie i termin mamy dopiero na czerwca. Prywatnie, a pół roku musimy czekać na pierwszą wizytę. Leki działają. Ale próby wątrobowe cały czas się podwyższają i córka pewnie będzie musiała mieć zmieniony lek. Lek psuje wątrobe, a każdy atak wiąże się z niedotlenieniem mózgu. Na jedno działa na drugie szkodzi. Teraz córka uczy się od nowa rzeczy które już umiała. Córka wymaga stałej opieki i pewnie będę musiała się z pracy zwolnić.

2018-03-16 23:14

Nie no skok nie trwa tyle ... jak córeczka się obecnie czuje? Leczenie działa ?